وام طلا در صادقیه

وام طلا در صادقیه

وام طلا در صادقیه یکی از روش های دریافت وام فوری است که متقاضیان می توانند برای دریافت وام طلا به طلای افسون  در صادقیه مراجعه نمایند و با ارائه طلا های خود به عنوان ضمانت وام طلا با کارمزد پایین دریافت کنید.

همانطور که گفته شد طلای  ما در صادقیه واقع شده است که دارای متقاضیان زیادی برای دریافت وام طلا است می توان با اطمینان گفت که  طلای افسون یکی از معتبر ترین مراکز پرداخت وام طلا است که این نوع وام را  به صورت ثبت قرارداد رسمی به متقاضی ارائه می دهد.

نکته قابل ذکر این است که با ثبت قرارداد رسمی نزد طلای افسون یک نسخه از آن تا زمان پرداخت کامل تسهیلات و عودت طلا نزد شما باقی می ماند تا خیال شما از بابت طلا ها آسوده باشد و راحت تر وام دریافت کنید.

هدف ما از ارائه این وام به متقاضیان این است که آن ها بتوانند بدون فروش طلا های خود و حفظ آن ها مشکل مالی شان را برطرف کنند.

وام طلا چیست؟

وام طلا یک نوع وام است که امروزه مورد توجه بیشتر افراد قرار گرفته است و یک نوع وام بدون ضامن به حساب می آید. در این وام شما با ضمانت گذاشتن طلا های خود نزد ما  می توانید وام فوری دریافت کنید.

در برخی از مواقع  افراد برای گسترش کسب و کار خود نیاز به پول دارند که همیشه در قدم اول به فکر فروش سرمایه های خود مانند ماشین طلا و…  برای به دست آوردن پول مورد نیاز می افتند در صورتی که می توانند تنها با ضمانت گذاشتن طلا های خود بدون این که آن ها را بفروشند وام طلا دریافت کنند و مشکل مالی خود را برطرف کنند.

برای دریافت وام طلا در صادقیه از افسون گلد چه مدارکی نیاز است؟

برای دریافت وام طلا در صادقیه شما باید دارای یک سری مدارک باشید که این مدارک شامل:

  • اصل کارت ملی
  • فاکتور طلا
  • طلای شما برای ضمانت

مراحل دریافت وام طلا در صادقیه از افسون گلد

از سری مراحل دریافت وام طلا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارزیابی کردن طلا ها

 در این مرحله طلا توسط طلای افسون  ارزیابی می شود و این بررسی شامل: تعیین وزن و عیار طلا ، بررسی وضعیت ظاهری آن و ارزش بازاری طلا است.

تعیین مقدار وام

بعد از ارزیابی وثیقه مقدار وام شما با توجه به ارزش طلا مشخص می شود.  که معمولا درصدی از طلا به عنوان وام طلا به متقاضی پرداخت می شود.

شرایط و قوانین

در این مرحله  شرایط و قوانین مرتبط با وام طلا مشخص شده و شامل هزینه مربوط به وام و دیگر مقررات قرارداد و سررسید و کارمزد  می باشد.

انجام دادن معامله

بعد از انجام مراحل ذکر شده و تعیین شرایط قرارداد وام بین شما و طلای افسون  امضا شده و معامله انجام می شود و وام نقدی به شما پرداخت شده و طلا به عنوان وثیقه نگهداری می شود.

باز پرداخت

در  پایان زمان سررسید شما باید وام را با کارمزد آن پرداخت کنید. بعد از بازپرداخت طلا های شما بازگردانده می شوند.

مزایای دریافت وام طلا در صادقیه از افسون گلد

  • این وام را می توان یکی از ساده ترین و سودمندترین وام ها دانست که دریافت آن بسیار آسان و راحت است چون تقریبا همه ی ما مقداری طلا در خانه داریم که از آن استفاده نمی کنیم و می توانیم آن را به عنوان وثیقه قرار دهیم و وام مورد نیاز خود را دریافت کنیم.
  • دریافت این وام فوری و بدون ضامن است و پیچیدگی دیگر وام ها را ندارد و شما می توانید با توجه به توانایی مالی خود اقساط آن را مشخص کنید.
  • شما با ضمانت گذاشتن طلا های خود از ضرر مالی جلوگیری می کنید چون با فروش طلا های خود دیگر قادر به خرید دوباره آن نخواهید بود. چون بازار طلا همواره در حال نوسان است و ممکن است در آینده با فروش طلا های خود پشیمان شوید که چرا طلا های خود را فروخته اید.
  • یکی از مزایای مهم این وام عدم نیاز به ضامن است و شما طلا های خود را به عنوان ضامن قرار داده اید  و دیگر نیازی به ضامن کارمند و چک و… نمی باشد.

آیا دریافت وام طلا به صرفه می باشد؟

از گذشته تا به امروز یکی از راه های بسیار مطمئن برای سرمایه گذاری و حفظ ارزش پول خرید طلا است. در گذشته بیشتر افراد  در هنگام نیاز مالی  طلا های خود  را به عنوان ضمانت به افراد می سپردند و در مقابل آن پول دریافت می کردند. امروزه هم این کار توسط طلای  ما  انجام می شود که یکی از مزایای اصلی این کار حفظ سرمایه است چون دیگر نیازی نیست که شما طلا های خود را بفروشید  تا مشکل مالی تان را حل کنید.

چون در صورت فروش آن خرید دوباره طلا کار بسیار سختی است چون همانطور که می دانید نرخ طلا روزانه در حال افزایش است و افراد توان خرید  دوباره آن را ندارند.

جمع بندی

همانطور که گفته شد دریافت وام طلا در صادقیه دارای شرایط سخت و پیچده ای نمی باشد و شما می توانید در کمترین زمان هم وزن طلا خود وام فوری دریافت کنید.  طلای افسون  این نوع وام را در اختیار متقاضیان قرار می دهد و برای متقاضیان شهرستانی هم 50 درصد تخفیف حق کمیسیون را در نظر دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *