وام طلا چیست؟

وام طلا

طلا جزو دارایی های ارزشمندی است که قرن ها است انسان را مجذوب خود کرده است. ارزش این دارایی آنقدر بالا است که اکثر مردم مقداری طلا به صورت جواهرات یا سکه در خانه خود دارند. حتی بانک‌ مرکزی نیز ذخایر زیادی از طلا را به عنوان سرمایه کشور نگهداری می‌کند. همین مسئله نشان می دهد که حفظ این سرمایه با گرفتن وام طلا بسیار بهتر از فروش آن است.

طلا به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت، ارزش فوق العاده ای دارد و بهتر است حتی در شرایط اضطراری تا حد امکان از فروش آن، خودداری کنید. اما اگر فروش طلا در شرایط بحرانی به نفع شما نیست، چطور می توانید مشکلات مالی تان را فوری و بی دردسر رفع کنید؟

راه حل ساده ای برای حل مشکل تان وجود دارد. شاید فکر کنید می خواهیم پیشنهاد فروش دارایی های دیگری به جز طلا را به شما بدهیم یا روش هایی را برای گرفتن وام بانکی به شما پیشنهاد دهیم. اما اصلا اینطور نیست. راه حل ما بسیار ساده تر، سریعتر و بی دردسرتر از فروش ملک یا گرفتن وام بانکی است.

شما می توانید با ضمانت گذاشتن طلای خود برای دریافت وام طلای فوری اقدام کنید. با دریافت وام طلا نه تنها مالک طلای خود باقی می مانید بلکه می توانید به روشی مقرون به صرفه تمام مشکلات خود را رفع کنید و حتی به فکر سرمایه گذاری های بعدی برای رشد و پیشرفت در زندگی آینده تان باشید.

دریافت وام با ضمانت طلا چه مزایایی دارد؟

مهمترین مزیت پرداخت وام به دارندگان طلا این است که شما همچنان مالک سرمایه خود هستید و پس از بازپرداخت اقساط ، طلایی که ضمانت گذاشته بودید به شما عودت می شود. مزایای وام طلا فقط در مقایسه با فروش طلا قابل توجه و منصفانه نیست بلکه حتی از گرفتن وام بانکی نیز بسیار بهتر است. مزایایی مانند نرخ کارمزد بسیار پایین، دریافت وام فوری در چند دقیقه بدون نیاز به کاغذبازی و عدم نیاز به سپرده گذاری یا اعتبار حساب، از جمله ویژگی هایی است که دریافت وام با ضمانت طلا را به بهترین راه حل شما در روز های سخت که زیر فشار مالی هستید، تبدیل می کند. علاوه بر این، مراحل دریافت وام طلا برخلاف وام های بانکی، بسیار ساده است و شامل ارائه مدارک متعدد و پیچیده نیست. از آنجایی که طلا به عنوان ضمانت تحویل داده می شود، شما یک قرارداد رسمی دریافت می کنید تا مطمئن باشید که پس از پرداخت اقساط، تمام تکه های طلای شما دست نخورده به شما عودت داده می شود.

گرفتن وام طلای فوری با مراجعه به شعبه افسون گلد راحت تر از آن چیزی است که فکر می کنید. پرداخت وام طلا از طرف مجموعه ما واقعا سریع و فوری است و نیاز به هیچگونه کاغذبازی یا تایید مدارکی ندارد.

برای پرداخت وام به دارندگان طلا، ابتدا کارشناس ما وزن طلای شما را بررسی کرده و با توجه به نرخ روز، مبلغ وام را مشخص می کند. سپس طلای شما بسته بندی و برچسب گذای می شود. در عرض چند دقیقه دو نسخه قرارداد رسمی تهیه می شود که در آن تمام اطلاعات مربوط به وزن طلا، مبلغ وام و شرایط بازپرداخت ذکر شده است. یک نسخه از قرارداد تا زمان عودت طلا نزد شما می ماند. در نهایت، یک شماره حساب یا شماره کارت از شما دریافت می شود و پس از رویت کارت ملی تان، وام طلا در کمتر از یک ساعت به حساب شما واریز می شود.

همانطور که گفتیم برای پرداخت سرمایه به دارندگان طلا از طرف مجموعه افسون گلد نیازی به ارائه مدارک خاصی ندارد. شما با داشتن یک کارت ملی و یک حساب بانکی می توانید پس از ضمانت گذاشتن طلای خود، وام فوری و یکروزه دریافت کنید.

اگر می خواهید مشکلات مالی خود را با گرفتن وام طلا رفع کنید یا از مبلغ وام برای سرمایه گذاری استفاده کنید، باید به یک مجموعه معتبر مراجعه کنید که مطمئن باشید در دام کلاهبرداری با وام طلا نمی افتید. افسون گلد با چند دهه سابقه در زمینه پرداخت وام به دارندگان طلا همان مجموعه مورد اعتماد شما است. برای ما، ارزش لبخند رضایت مراجعین مان از طلایی که نزد ما ضمانت می گذارند، بیشتر است.

برای دیدن این لبخند رضایت روی چهره شما، شرایط دریافت وام طلا را بسیار ساده و سریع کرده ایم. علاوه براین، با در نظر گرفتن تسهیلات و مزایای مختلف سعی داریم تا جاییکه می توانیم خیال شما را بابت سپردن سرمایه تان به مجموعه مان راحت کنیم.

بازپرداخت انعطاف پذیر

در مجموعه ما تعیین شرایط بازپرداخت به عهده خود شما است. بنابراین، اگر درامد زیادی ندارید یا نمی توانید در مدت کوتاهی وام خود را تسویه کنید اصلا نگران نباشید می توانید شرایط بازپرداخت بلند مدت را در قرارداد خود درج کنید.

 

دریافت قرارداد رسمی

افسون گلد یکی از معدود مراکزی است که برای جلب رضایت متقاضیان در ازای ضمانت گذاشتن طلا به آنها قرارداد رسمی می دهد. طبق این قرارداد ما موظفیم که معادل بازپرداخت مبلغ اقساط، تکه های طلا را به شما عودت دهیم و فقط به اندازه ای که از مبلغ وام تان باقی مانده طلای شما را به ضمانت می گیریم.

سخن آخر

اگر به دنبال دریافت وام فوری و بدون ضامن هستید تا بتوانید به سرعت مشکل مالی تان را رفع کرده و نیازی به فروش طلا نداشته باشید، به شعبه افسون گلد مراجعه کنید! ما برای نشاندن لبخند رضایت روی چهره شما از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.