وام اضطراری

وام اضطراری

وام اضطراری نوعی تسهیلات است که جهت برطرف کردن نیازهای ضروری افراد در مدت زمان کوتاهی به آنها پرداخت شود. این روزها با توجه به اوضاع و احوال اقتصادی نابسامان جامعه، اکثر خانواده ها در شرایطی قرار گرفته اند که نیاز فوری به پول نقد دارند، اما مشکلی که در ارتباط با دریافت این تسهیلات وجود دارد، این است که دریافت آن از بانک‌ ها امکان‌ پذیر نیست. زیرا بانکها برای پرداخت وام معمولا شرایط بسیار سختی می گذارند و امکان دریافت تسهیلات اضطراری در مدت کوتاه و بدون ضامن و سپرده وجود ندارد.

بنابراین اگر نیاز به پول نقد فوری دارید باید به دنبال یک راه حل دیگر باشید. اما این راه حل کدام است؟! آیا نمی‌ دانید چگونه وام اضطراری دریافت کنید؟! نگران نباشید ما در این مقاله قصد داریم یکی از بهترین روش های دریافت تسهیلات فوری را به شما معرفی کنیم پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

 وام طلا: بهترین وام اضطراری و فوری بدون نیاز به ضامن و سپرده

اگر مشکلات اقتصادی به شما فشار زیادی وارد کرده و در شرایطی قرار گرفتید که نیاز فوری به پول نقد دارید می توانید برای دریافت وام اضطراری طلا اقدام کنید زیرا در سریع‌ ترین زمان ممکن و بدون کاغذ بازی و پیدا کردن ضامن می‌ توان این وام را دریافت کرد.

اگر با شرایط دریافت وام طلا آشنایی ندارید در ادامه به معرفی این وام و شرایط پرداخت آن به دارندگان طلا می پردازیم.

 

وام اضطراری طلا چیست؟

وام فوری طلا تسهیلاتی است که شما خانم‌ های عزیز می‌ توانید با ضمانت گذاشتن طلاهای خود آن را دریافت کنید در این روش، می توانید طلاهای خود را به بانک یا موسسه‌ های خصوصی معتبر تحویل داده و در مقابل آن به اندازه ارزش طلاهای خود پول نقد دریافت کنید. با دریافت این تسهیلات نیازی نیست نگران طلاهای خود باشید زیرا آنها را پس از بازپرداخت اقساط مجددا پس می گیرید و شما همچنان مالک طلای خود هستید.

مهمترین مزیت این تسهیلات عدم نیاز به معرفی ضامن یا گذراندن بروکراسی های اداری برای دریافت تسهیلات بانکی است. با مراجعه به شعبه افسون گلد شما به راحتی می توانید در کمتر از چند ساعت پول نقد دریافت کنید.

در ازای تحویل دادن طلاهایتان یک نسخه قرارداد رسمی به شما تحویل داده می شود که در آن تمام جزئیات مربوط به وزن طلا، مبلغ وام و شرایط بازپرداخت ذکر شده بنابراین، خیال شما بابت عودت طلاهایتان کاملا راحت است.

 

مزایای دریافت وام اضطراری طلا

این وام نسبت به دیگر تسهیلات بانکی دارای مزایای زیر است:

 • مهمترین مزیت دریافت وام طلا عدم نیاز شما به ارائه هرگونه وثیقه و چک و ضامن است. شما برای پیدا کردن این موارد نیاز به زمان زیادی دارید و نمی توانید برای دریافت وام اضطراری از بانک ها اقدام کنید.
 • مزیت دیگر دریافت سریع و حتی یک ساعته آن است یعنی شما مجبور نیستید که پس از ثبت نام چند روز صبر کنید تا در نوبت قرار بگیرید یا مدارک شما تایید شود. مبلغ تسهیلات بلافاصله پس از تحویل گرفتن طلا و ارائه قرارداد رسمی، طی کمتر از چند ساعت به حساب شما واریز شود و شما می توانید همان روز مشکل مالی خود را برطرف کنید.
 • دیگر مزیت و ویژگی وام اضطراری طلا نسبت به دیگر تسهیلات بانکی این است که همه افراد می توانند آن را دریافت کنند و محدودیتی برای قشر خاصی وجود ندارد. بنابراین، اگر در حال حاضر بیکار هستید یا امکان سپرده گذاری در بانک را ندارید، بازهم می توانید وام طلا دریافت کنید. شرایط آسان دریافت این تسهیلات برای زنان خانه دار، جوانان و حتی افراد سالمند فراهم است و هیچ محدودیتی ندارد.

 

وام اضطراری طلا برای چه کسانی مناسب است؟

این وام مناسب برای همه افراد از جمله افراد زیر است:

 • کسانی که ضامن و چک و سفته ندارند،
 • افرادی که نیاز به وام ضروری و فوری برای پرداخت هزینه های درمان دارند،
 • کسانی که شرایط دریافت تسهیلات از بانک‌ ها را ندارند
 • زوجین جوان که برای شروع زندگی نیاز به پول نقد دارند
 • مستاجرینی که باید ودیعه مسکن را به صاحب خانه پرداخت کنند
 • افرادی که چک آنها برگشت خورده و نیاز به پول نقد فوری برای پرکردن حساب شان دارند
 • والدینی که برای پرداخت هزینه تحصیلات فرزندشان نیاز به وام اضطراری دارند
 • افرادی که باید جریمه یا خسارتی را فورا پرداخت کنند
 • کسانی که برای سرمایه گذاری در یک کار سودآور نیاز به پول نقد دارند
 • افرادی که باید به یک سفر اضطراری بروند اما توانایی پرداخت هزینه های آن را ندارند
 • و …

 

 

شرایط دریافت وام اضطراری طلا از افسون گلد

جهت دریافت وام طلا از موسسه معتبر ما که با بیش از دو دهه سابقه درخشان توانسته است به عنوان اولین و مطمئن‌ ترین مرکز پرداخت وام طلای فوری با شرایط آسان معروف شود لازم نیست که شما مراحل و شرایط سختی را پشت سر بگذارید بلکه تنها می‌ توانید با در دست داشتن طلاهای خود و مراجعه به شعبه ما پس از وزن کردن طلا توسط کارشناسان ما و عقد قرارداد رسمی جهت اطمینان طرفین در کوتاه‌ ترین زمان ممکن و حدود یک ساعت بعد پول نقد را دریافت کنید.

بزرگترین دغدغه ما کمک به افرادی است که در شرایط سختی قرار دارند و به دنبال راه چاره ای برای خروج از این وضعیت هستند. ما سعی کردیم شرایطی را فراهم کنیم تا همه افراد بتوانند بدون دردسر و در سریعترین زمان ممکن مشکلات مالی خود را برطرف کنند.

 

جمع‌بندی

با مطالعه این مقاله شما با یکی از راحت‌ ترین روش های دریافت وام‌ اضطراری از معتبرترین و بهترین موسسه خصوصی آشنا شدید. لازم به ذکر است که دریافت این تسهیلات از این موسسه دارای بازپرداخت کاملا انعطاف پذیر است یعنی تعیین شرایط پرداخت به عهده خود شما است.

پس اگر درآمد زیادی ندارید و نمی‌ توانید در مدت کوتاهی این وام را تسویه کنید، جای هیچ نگرانی نیست زیرا شما از یک ماه تا ۲۴ ماه فرصت دارید تا این مبلغ دریافتی را پرداخت کرده و طلاهای خود را پس بگیرید. حتی اگر نتوانید در این مدت اقساط خود را پرداخت کنید با اضافه شدن کارمزد بسیار کمی، مهلت بیشتری جهت بازپرداخت به شما داده می‌ شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *