چرا وام طلا؟؟

حسنات وام طلا

یکی از مزیت های دریافت وام با ضمانت طلا انعطاف پذیری در نحوه بازپرداخت است. وام‌گیرندگان خودشان می‌توانند انتخاب کنند که طی چند ماه وام را تسویه خواهند کرد.

تا اینجا مطمئنا متوجه شدید که وام طلا، گزینه بسیار بهتری نسبت به وام بانکی است که در شرایط اضطراری، تامین هزینه های سفر، یا خرید جهیزیه و گرفتن مراسم عروسی و غیره می تواند به شما کمک کند. اما با اینکه وام طلا گزینه ای مطمئن، بسیار راحت و سودمند است بسیار از افراد هنوز هم مطمئن نیستند که چرا وام طلا از فروش طلا بهتر است. در ادامه می خواهم چند دلیل محکم برای اطمینان شما مطرح کنم تا مطمئن شوید که وام طلا از فروش طلا بهتر است.

مهمترین مزیت وام طلا نسبت به فروش طلا این است که شما پس از پرداخت اقساط وام، می توانید طلای خود را پس بگیرید بنابراین، شما همچنان مالکیت طلای خود را دارید.

درست است که شما باید کامزد کمی بابت دریافت وام با ضمانت طلا بپردازید اما پس از تسویه وام، قیمت طلایی که ضمانت گذاشته بودید افزایش یافته و سرمایه تان چند برابر شده است.

مزیت دیگر وام با ضمانت طلا نسبت به فروش آن، دریافت پول نقد بیشتر است. زمانیکه شما برای فروش طلا اقدام می کنید، هزینه مالیات و اجرت طلا ازآن کسر می شود. در صورتیکه برای گرفتن وام طلا، معادل وزن طلا و نرخ روز پول نقد به شما پرداخت می شود.

سخن پایانی این بخش

اگر به دنبال مجموعه ای مطمئن و قابل اعتماد برای دریافت وام طلا هستید، افسون گلد آماده رفع مشکلات شما است. مهمترین دلیلی که چرا افسون گلد را برای گرفتن وام طلا انتخاب کنید این است که ما برای لبخند رضایتی که روی چهره شما می بینیم بیش از طلا ارزش قائلیم.