دریافت وام طلا در تهران

شرایط دریافت وام طلا در تهران

دریافت وام طلا در تهران در گروه وام های بدون ضامن است چون برای دریافت این وام می توانید از طلاهای خود به عنوان ضمانت استفاده کنید. اغلب افراد مقداری طلای زینتی در خانه خود دارند که تنها از آن ها در زمان جشن استفاده می کنند. در صورتی که شما می توانید از طلاهای خود برای دریافت وام استفاده کنید و بدون نیاز به ضامن مبلغی را به عنوان وام دریافت کنید.

همانطور که می دانید روال دریافت وام از بانک ها بسیار زمان بر است و نیازمند تعداد زیادی مدارک است که در صورتی که تمامی مدارک و شرایط را دارا باشید می توانید در مدت زمان یک ماه وام را دریافت کنید ولی برخی از بانک ها به زمان بیشتری برای پرداخت این وام نیاز دارند.  ولی  دریافت وام از روی طلا یکی از روش های بسیار آسان و بدون دردسر برای دریافت وام است.

در صورتی که به دنبال وام طلا هستید می توانید روش دریافت وام طلا از طلای افسون گلد را انتخاب کنید. که در ادامه توضیحات بیشتری در اختیار شما قرار می دهیم تا بیشتر با این نوع وام آشنا شوید.

 

شرایط دریافت وام طلا در تهران چگونه  است؟

در این روش دریافت وام شما باید مقدار طلای خود را در بانک به امانت بگذارید و این طلا ها که به امانت گذاشته اید یک نوع ضمانت برای شما به حساب می آیند تا شما بدون نیاز به ضامن بتوانید مبلغ مورد نیاز خود را به عنوان وام دریافت کنید با این نوع وام دیگر درگیر پیدا کردن ضامن نمی شوید.

همچنین در زمان شما هم صرفه جویی می شود و شما می توانید بدون دردسر و در مدت زمان کوتاهی نسبت به بانک ها تسهیلات با ضمانت طلا دریافت کنید. همانطور که می دانید بانک ها مبلغ کمی را برای وام طلا در نظر گرفته اند از این رو ممکن است که با دریافت این وام نیاز مالی شما برطرف نشود. از این رو بهترین کار این است که به طلای افسون گلد مراجعه کنید و از این  طلای ما وام طلای خود را دریافت کنید با مراجعه به ما می توانید هم اندازه ارزش طلای  خود را وام دریافت کنید.

کارمزد این وام ها بسیار پایین است که یکی از دلایل محبوبیت این وام ها به حساب می آید. شما برای دریافت این نوع وام آسان  نیاز به یک ساعت زمان دارید تا تمامی مراحل را به راحتی انجام دهید.

مزایای دریافت وام طلا از طلای افسون گلد

  • در این وام شما دیگر درگیر فرایندهای زمان بر اداری و بانکی نمی شوید و راحت تر می توانید به دریافت وام دست پیدا کنید.
  • از دیگر مزایای این وام می توان به استفاده مالی از طلا هایی که بدون استفاده مانده اند و قصد فروش آن را ندارید است.
  • در صورتی که فرصت کمی برای دریافت وام دارید این تسهیلات می تواند بهترین پیشنهاد برای شما باشد.
  • شما با امانت گذاشتن طلاهای خود نزد طلای افسون مطمئن هستید که طلاهای شما در یک مکان امن نگهداری می شوند و بعد از پایان تسهیلات می توانید طلا های خود را پس بگیرید بدون این که آن ها را برای مشکل مالی خود فروخته باشید.
  • پرداخت این نوع وام سریع و بدون نوبت است و نیازی نیست که شما مدت زیادی را در نوبت بمانید.
  • کارمزد این وام ها بسیار پایین است.

 

مزایای دریافت وام طلا از طلای افسون برای مستاجران

معمولا سالانه اجاره خانه ها بالا می روند و افراد ناچارا برای تهیه اجاره خانه مجبور به دریافت وام می شوند که بانک ها برای پرداخت وام به متقاضیان دارای شرایط نسبتا سختی هستند که بیشتر افراد از عهده آن بر نمی آیند. بانک ها برای ارائه وام نیاز به سپرده گذاری دارند تا بعد از گذشت چند ماه نصف مبلغ سپرده گذاری شده را به متقاضی وام بدهند.

از این رو برخی از افراد با داشتن مقداری طلا می توانند با مراجعه به برخی بانک ها وام طلا دریافت کنند. آن ها با سپردن طلاهای خود به بانک ها و طلای افسون  می توانند مبلغی را برای وام مستاجری دریافت کنند.

وام طلا بدین صورت است که افراد به اندازه ی طلا های خود می توانند وام دریافت کنند ولی باید طلاهای خود را نزد بانک  و طلای ما  امانت بگذارند تا زمانی که مبلغ وام را پرداخت کنند این طلاها نزد بانک ها می ماند. در این نوع وام شما نیاز به هیچ گونه ضمانتی نخواهید داشت به دلیل این که طلا های شما ضمانت محسوب می شوند.

 

جمع بندی

به طور کلی دریافت وام طلا دارای شرایط سخت و پیچیده ای نیست و تمامی افراد با داشتن مقداری طلا می توانند در مدت زمان کوتاه این نوع وام را دریافت کنند. طلای شما با توجه به ارزش آن محاسبه می شود و همان اندازه وام به شما داده خواهد شد. در این مقاله از طلای افسون گلد سعی شد تمامی توضیحات لازم در مورد این وام در اختیار شما قرار داده شود. از این رو شما می توانید با مراجعه به طلای  ما در تهران مبلغ مورد نیاز خود را با ضمانت طلا دریافت نماید  همچنین شهرستانی های عزیزی که برای دریافت این وام به طلای افسون  مراجعه نمایند تا 50 درصد تخفیف کمیسیون را دریافت می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *