وام طلا در شرق تهران

وام طلا در شرق تهران یکی از وام های فوری است که در کوتاه مدت پرداخت می شود و دارای متقاضیان زیادی است. این وام نیازی به ضامن ندارد و ضمانت دریافت وام شما طلا های زینتی شما است.

وام طلا یک اصطلاح بانکی است و در برخی از بانک ها اجرا شده است. وام روی طلا در ازای تحویل طلا به شما پرداخت می شود و اگر نتوانید آن را در زمان تعیین شده بپردازید باید درصدی جریمه پرداخت کنید.

پس اگر به دنبال دریافت این نوع وام هستید با مطالعه این مقاله از سایت افسون گلد می توانید جواب سوال های خود را دریافت کنید.

برای دریافت وام طلا از طلای افسون در شرق تهران چه شرایطی نیاز است؟

این وام یک وام بدون ضامن است و ضمانت شما همان طلا های است که به طلای افسون ارائه می دهید. دریافت این نوع وام دارای شرایط ویژه و خاصی نیست و شما می توانید به وزن طلا هایی که به ضمانت گذاشته اید وام طلا دریافت کنید. البته باید بدانید  که طلای افسون به وزن طلای شما بهتون سرمایه پرداخت میکند.

دریافت این وام نیازی به هیچ گونه چک و سفته ندارد و در کمترین زمان مراحل آن انجام می شود. با توجه به این که هر روز بازار طلا دارای نوساناتی است دریافت وام طلا به جا فروش آن ها می تواند بسیار مفیدتر باشد.  برخی از طلا ها دارای ارزش معنوی هستند و افراد به هیچ عنوان دوست ندارد آن ها را از دست بدهند ولی به پول نیاز دارند از این رو بهترین کار این است که طلا های خود را امانت بگذارید و در ازای آن وام طلا در شرق تهران از طلای افسون دریافت کنید.

مراحل دریافت وام طلا از طلای افسون

  • مراجعه کردن به طلای افسون و ارزش گذاری طلا
  • بستن قرارداد رسمی بین وام دهنده و وام گیرنده
  • پرداخت آنی سرمایه به اندازه ارزش طلای شما
  • نگهداری طلای به امانت گذاشته شده شما در صندوق امانات بانک
  • قسط بندی 1 تا 15 اقساط تسهیلات که تعداد اقساط آن به خود وام گیرنده بستگی دارد.
  • تحویل طلا بعد از پرداخت اقساط به وام گیرنده

وام طلا در شرق تهران مناسب چه افرادی است؟

این وام مناسب افرادی است که دارای مقداری طلا هستند و به دلیل نوسانات بازار  سکه و طلا تمایلی به فروش طلا های خود ندارند ولی به یک مبلغ برای ایجاد سرمایه و… نیاز دارند.

برخی از افراد که حوصله انجام مراحل بانکی را ندارند و یا حتی افرادی که ضامن کارمند ندارند چون یکی از شرایط دریافت وام از بانک ها ارائه ضامن کارمند است.

این وام برای افرادی که دارای چک کارمندی نیستند چون یکی از شرایط دریافت وام داشتن چک کارمندی است. همچنین برای افرادی که در مدت زمان کوتاه نیاز به یک وجه نقد دارند ولی فرصت کافی برای انجام مراحل وام بانک ها ندارند چون انجام مراحل دریافت وام بانک ها بیسیار زمان بر است.

مزایای دریافت وام طلا

در دریافت این وام شما نیازی به سپرده گذاری ندارید و نیازی نیست تا مدت ها به انتظار نوبت وام خود باشید. پس یکی از مزایای این وام سریع بودن آن می باشد. چون در برخی از مواقع افراد به دلایل مختلف نیاز فوری به پول پیدا می کنند از این رو دریافت وام طلا می تواند بسیار راه حل مناسبی باشد.

این وام نیازی به ضامن ندارد و چک و سفته ای برای دریافت آن نیاز نیست و ضامن شما همان طلا های شما هستند. از دیگر مزایای این وام می تواند به کارمزد پایین آن اشاره کرد.

از مزایای این وام این است که در زمان شما هم صرفه جویی می شود و شما می توانید بدون دردسر و در مدت زمان کوتاهی نسبت به بانک ها تسهیلات با ضمانت طلا دریافت کنید. همانطور که می دانید بانک ها مبلغ کمی را برای وام طلا در نظر گرفته اند از این رو ممکن است که با دریافت این وام نیاز مالی شما برطرف نشود.

از این رو بهترین کار این است که به طلای افسون گلد مراجعه کنید و از این مجموعه وام طلای خود را دریافت کنید با مراجعه به موسسات خصوصی می توانید تا 85 درصد ارزش طلاهای خود را وام دریافت کنید.

کارمزد این وام ها بسیار پایین است که یکی از دلایل محبوبیت این وام ها به حساب می آید. شما برای دریافت این نوع وام نیاز به یک ساعت زمان دارید تا تمامی مراحل را به راحتی انجام دهید.

جمع بندی

همانطور که می دانید روال دریافت وام از بانک ها بسیار زمان بر است و نیازمند تعداد زیادی مدارک است که در صورتی که تمامی مدارک و شرایط را دارا باشید می توانید در مدت زمان یک ماه وام را دریافت کنید ولی برخی از بانک ها به زمان بیشتری برای پرداخت این وام نیاز دارند.  ولی  دریافت وام از روی طلا یکی از روش های بسیار آسان و بدون دردسر برای دریافت وام است.

وام طلا در شرق تهران را می توانید از موسسه افسون گلد دریافت کنید این موسسه در مدت زمان کوتاه 85 درصد ارزش طلا ها شما را وام می دهد. شما با مراجعه به موسسه خصوصی افسون گلد در تهران می توانید تا 50 درصد کمیسیون این موسسه را تخفیف بگیرید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *