وام مستاجری

اجاره خانه این روزها به یکی از بزرگترین مشکلات جوانان و خانواده ها تبدیل شده است. افزایش ودیعه و اجاره بها موجب شده بسیاری از خانواده ها به فکر دریافت وام مستاجری باشند که برخی از بانک ها مانند بانک مسکن، صادرات، رفاه، تجارت و غیره در حال حاضر ارائه می دهند. زمانیکه دولت خبر داد که مستاجران می توانند برای دریافت وام ودیعه مسکن به بانک ها مراجعه کنند بسیاری از زوج های جوان و خانواده های پرجمعیت خوشحال شدند و با مراجعه به بانک ها تقاضای دریافت وام کردند.

اما شرایط سخت دریافت این وام، اکثر خانواده ها را از گرفتن آن ناامید کرد. بسیاری از خانواده ها نیز با وجود واجد شرایط بودن از کارمزد بالای وام و پایین بودن مبلغ آن ناراضی بودند. با توجه به مشکلات اقتصادی که روز به روز بیشتر به اجاره نشین ها فشار می آورد، مجموعه افسون گلد راه حلی بسیار مقرون به صرفه و فوری را برای دریافت وام طلا به مستاجران پیشنهاد می دهد.

برای اطلاع از شرایط دریافت وام مستاجری از بانک ها و مجموعه افسون گلد ادامه مقاله را کامل بخوانید.

 

شرایط دریافت وام مستاجری از بانک ها

وام ودیعه مسکن با هدف کمک به اجاره نشینانی که با مشکل تامین پول اجاره بها و پول پیش مواجه هستند به عنوان یکی از تسهیلات حمایتی دولت به متقاضیان پرداخت می شود. برای دریافت این وام باید شرایط زیر را داشته باشید:

 1. حداقل 5 سال در یک شهر اجاره نشین بوده باشید
 2. هیچگونه ملک یا دارایی از سال 1384 به بعد به نام شما نباشد
 3. متاهل و سرپرست خانوار باشید
 4. تابه حال وام مسکن دریافت نکرده باشید
 5. اجاره نامه تان حتما کد رهگیری داشته باشد
 6. 2 ضامن رسمی معرفی کنید
 7. در یکی از بانک های عامل مثل سپه، ملت، تجارت، ملی و غیره سپرده داشته باشید
 8. واحد مسکونی استیجاری شما کوچکتر از 75 متر در تهران و 90 متر در شهرستان ها باشد

با توجه به این شرایط سخت و پیچیده مجردها، افرادی که نمی توانند ضامن رسمی معرفی کنند یا در خانه هایی بزرگتر از 90 متر زندگی می کنند همچنین خانواده هایی که یکی از اعضای آنها صاحب ملک باشد هرچقدر هم که شرایط سختی برای تامین ودیعه مسکن داشته باشند نمی توانند وام مستاجری دریافت کنند.

 

چطور بدون ضامن وام مستاجری بگیریم؟

شرایط سختی که دولت برای دریافت وام ودیعه مسکن تعیین کرده به این دلیل است که فقط افراد نیازمند که واقعا به این مبلغ نیاز دارند بتوانند وام مستاجری بگیرند. اما اگر واقعا به این وام نیاز داشته باشید و واجد شرایط وام بانکی نباشید، چه راه حلی دارید؟

خوشبختانه مجموعه افسون گلد این مشکل را برای بسیاری از اجاره نشین ها حل کرده است. شما به راحتی می توانید طلاهایی که در خانه دارید را در شعبه ما ضمانت بگذارید و معادل نرخ روز آن، پول نقد دریافت کنید. وام طلا یکی از مقرون به صرفه ترین روش های تامین ودیعه مسکن است که نه تنها به شما کمک می کند در این شرایط بد اقتصادی، مشکلات تان را حل کنید بلکه سرمایه اصلی و اولیه شما را نیز حفظ می کند.

برای دریافت وام طلا نیازی به معرفی ضامن رسمی ندارید. شما با ضمانت گذاشتن طلا در کمتر از 1 ساعت یک قرارداد رسمی دریافت می کنید که مبلغ وام و نحوه بازپرداخت آن مشخص شده و در همین مدت مبلغ وام نیز به حساب شما واریز می شود.

 

مزایای وام طلا به عنوان وام مستاجری

اگر مستاجر هستید و برای تامین ودیعه مسکن نیاز به وام فوری و بدون ضامن دارید، اما شرایط دریافت وام مستاجری بانکی را ندارید، نگران نباشید به راحتی می توانید وام با ضمانت طلا دریافت کنید.

 

مهمترین مزیت پرداخت وام به دارندگان طلا این است که نیاز به هیچ شرایط خاصی ندارد. بنابراین، اگر،

مجرد هستید

ضامن رسمی ندارید

اعتبار حساب کافی ندارید

خانه تان بزرگتر از 90 متر است

سرپرست خانوار نیستد

و…

بازهم می توانید برای دریافت وام مستاجری طلا به ما مراجعه کنید.

گرفتن وام طلا مزایای دیگری نیز دارد:

کارمزد بسیار پایین

اگر درباره شرایط دریافت وام مستاجری از بانک ها تحقیق کرده باشید متوجه می شوید که حداقل مبلغ این وام 100 میلیون تومان است که باید طی 5 سال آن را به بانک با کارمزد 18% بازگردانید. یک حساب سرانگشتی مشخص می کند که مبلغ بازپرداخت وام چیزی حدود 150 میلیون تومان است و این مبلغ به هیچ وجه اقتصادی و منطقی نیست.

در حالیکه با دریافت وام با ضمانت طلا شما با کارمزدی بسیار کمتر می توانید مبلغ ودیعه مسکن را تامین کنید و محدودیتی نیز در مبلغ دریافتی ندارید.

بازپرداخت انعطاف پذیر

مزیت دیگر وام طلا نسبت به وام مستاجری بانکی، شرایط بازپرداخت آن است که خودتان با توجه به درامدتان تعیین می کنید. این مزیت موجب می شود برای پرداخت اجاره بها و تامین هزینه های زندگی نیز به مشکل برنخورید و بتوانید به راحتی هزینه های زندگی و اقساط وام را مدیریت کنید.

شرایط آسان دریافت وام طلا

همانطور که گفتیم مجموعه ما شرایط دریافت وام مستاجری طلا را بسیار آسان کرده است. برای پرداخت وام به دارندگان طلا هیچگونه شرط خاصی وجود ندارد و هر کسی حتی افراد مجرد یا کسانی که منبع درامد مشخص یا ضامن رسمی ندارند می توانند برای دریافت وام به شعبه ما مراجعه کنند.

 

 

چطور وام مستاجری طلا بگیریم؟

اگر مستاجر هستید و مدتی است صاحبخانه به شما فشار آورده تا ودیعه مسکن را افزایش دهید اما توانایی تامین این مبلغ را ندارید، اصلا نگران نباشید. با مراجعه به شعبه افسون گلد به راحتی می توانید وام مستاجری یکروزه دریافت کنید. برای دریافت این وام، 4 مرحله ساده زیر را طی می کنید:

 • طلاهای خود را به کارشناس ما تحویل می دهید تا وزن شوند و مبلغ وام طبق نرخ روز مشخص شود
 • نحوه بازپرداخت وام را مشخص می کنید و یک شماره حساب اعلام کنید تا قرارداد رسمی تنظیم شود
 • یک نسخه از قرارداد رسمی را دریافت کنید و کمتر از یک ساعت منتظر بمانید تا مبلغ وام به حساب شما واریز شود

بزرگترین آرزوی ما این است که شما بتوانید با دریافت وام طلا به جای پرداخت ودیعه مسکن، صاحب خانه شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *