کدام بانک ها وام طلا می دهند

کدام بانک ها وام طلا می دهند؟

یکی از بی درد سرترین وام ها، وام طلا است که در گروه  وام های بدون ضمانت قرار دارد و از آنجایی که اکثر بانوان مقداری طلا دارند که ممکن است تنها در مهمانی ها و مجالس خاص از آن ها استفاده کنند، از طریق آن ها اقدام به گرفتن این وام می کنند. با توجه به شرایط اقتصادی این روزها بسیاری از افراد به دنبال وامی فوری و سریع هستند. ما در این مقاله از افسون گلد وام طلا را به شما پیشنهاد می کنیم که با گرو گذاشتن طلاهای خود نزد یکی از بانک های مربوطه که در ادامه آنها را به شما معرفی می کنیم، می توانید وام طلای فوری و بدون ضمانت دریافت کنید. اگر قصد دریافت این وام بدون ضامن و فوری را دارید بهتر است بدانید که کدام بانک ها وام طلا می دهند.

 

کدام بانک ها وام طلا می دهند و چه شرایطی دارند؟

به صورت کلی وام طلا، مانند سایر وام ها شرایط پیچیده و سختی مثل سپرده نزد بانک، ضمانت و …. ندارد و شما می توانید این وام را در عرض چندین ساعت دریافت کنید. برای دریافت این وام می توانید هم از طریق چند بانک گوناگون و هم مجموعه افسون گلد اقدام کنید. دریافت این وام از طریق بانک های معتبر امنیت بسیار زیادی دارد و اما مقدار وام دریافتی از طرف بانک ها بسیار کم است.

در سراسر کشور ما بانک های زیادی این تسهیلات را به مشتریان خود ارائه نمی دهند. عدم نیاز به ضمانت یکی از مهم ‌ترین دلایلی است که مردم را به گرفتن وام طلا تشویق می کند. اگر می خواهید بدانید کدام بانک ها وام طلا می دهند در ادامه مقاله همراه ما باشید.

 

۱- بانک ملی

وام طلای بانک ملی به صورت وام طلای قرض‌الحسنه و وام طلای جعاله است که شرایط هر کدام بدین شرح است.

 • وام طلای قرض‌الحسنه بانک ملی: مبلغ این وام ۲ میلیونی با در گرو گذاشتن سی گرم طلا نزد بانک ملی به صورت یکساله و با کارمزد ۴ درصد به مشتریان ارائه می گردد.
 • وام طلای جعاله بانک ملی: مبلغ وام طلای جعاله ۲۰ میلیون تومان است که با در گرو گذاشتن ۱۰۰ گرم طلا نزد بانک ملی با سود ۲۰ درصد و به صورت یکساله به مشتریان ارائه می گردد.

شرط بازپرداخت تسهیلات طلا بانک ملی این است که این وام را نباید ماهانه پرداخت کرد بلکه باید آن را به صورت یک جا و بعد از گذشت یکسال از دریافت وام طلای این بانک پرداخت کنید.

 

۲- بانک کارگشایی

یکی دیگر از بانک هایی که وام طلا ارائه می دهد، بانک کارگشایی است و از آنجایی که بانک کارگشایی زیر مجموعه بانک ملی است قوانین وام بانک طلای این بانک مشابه وام طلای بانک ملی است. بنابراین وام های طلای بانک کارگشایی نیز مثل بانک ملی شامل وام طلای قرض‌الحسنه بانک کارگشایی و وام جعاله بانک کارگشایی است و قوانین آن مثل وام بانک طلای ملی است. با این تفاوت که می توانید وام طلای بانک کارگشایی را بعد از یک سال تمدید کنید. با تمدید کردن وام باید ۶ درصد بیشتر سود به بانک پرداخت کنید.

 

۳- بانک ملت

بانک ملت بر خلاف بانک کارگشایی و بانک ملی در ازای گرو گذاشتن طلاهای شما، به شما تسهیلات نمی دهد بلکه طرح وام طلای بانک ملت مخصوص سکه است. بدین صورت که سکه های خود را به صندوق خزانه بانک ملت می سپارید و بانک به شما گواهی سپرده می دهد و شما با استفاده از گواهی سپرده بانک ملت می توانید، نقل و انتقالات سکه را به راحتی انجام دهید.

اگر در هیچیک از این بانک ها حساب ندارید نگران نباشید در ادامه باز هم به شما چندین بانک معرفی می کنیم تا درباره اینکه کدام بانک ها وام طلا می دهند اطلاعات کافی داشته باشید.

 

۴- بانک رسالت

یکی از مناسب ترین بانک های ارائه دهنده وام قرض‌الحسنه، بانک رسالت است که وام های قرض‌الحسنه خود را با کمترین سود ممکن به مشتریان ارائه می دهد. بانک رسالت نیز یکی دیگر از بانک هایی است که وام طلا به مشتریان خود اعطا می کند و شرایط آن به ترتیب زیر است‌.

 

شرایط دریافت وام طلای بانک رسالت

 • ارائه طلا یا سکه طلا به بانک رسالت جهت دریافت وام
 • مبلغ دریافتی وام بانک رسالت را براساس ارزش طلای شما است.
 • سود دریافتی وام طلای بانک رسالت فقط ۲ درصد است.
 • مدت زمان وام طلای بانک رسالت یک سال است‌.
 • بازپرداخت وام طلای بانک رسالت به صورت دو مرحله ای است.

بهترین روش دریافت وام با ضمانت طلا

تا اینجا متوجه شدید که کدام بانک ها وام طلا می دهند اما احتمالا تعجب کردید که شرایط دریافت وام طلا از بانک های مختلف آسان نیست و شما باید علاوه بر ضمانت گذاشتن طلا، دارای گردش حساب خوبی باشید. از طرف دیگر مبلغ وام بانکی بسیار محدود است و شما نمی توانید هر مقدار طلا دارید به بانک بدهید و وام بگیرید. برای اینکه با این مشکلات مواجه نشوید می توانید به مجموعه افسون گلد مراجعه کنید. پرداخت وام به دارندگان طلا در این مجموعه شرایط خاصی ندارد و شما می توانید به راحتی هر مقدار طلا را ضمانت بگذارید و معادل آن وام فوری دریافت کنید.

 

مزایای وام طلا رادوین گلد

 • یکی از مهم‌ ترین مزایای وام طلا سریع بودن است که در کمتر از چند ساعت بعد از تنظیم قرارداد رسمی به حساب شما واریز می شود.
 • بدون نیاز به سپرده بانکی بلند مدت می توانید این وام را دریافت کنید.
 • بدون نیاز به ضامن رسمی می توانید دریافت کنید.
 • برای دریافت وام طلا به چک و سفته هیچ گونه نیازی نیست.

 

جمع بندی

در این مقاله به طور کامل توضیح دادیم که کدام بانک ها وام طلا می دهند با ذکر جزئیات برای شما بیان کردیم. اکنون پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد دارید وام طلا را از یک مجموعه معتبر خصوصی و با سابقه بالا دریافت کنید، به مجموعه افسون گلد مراجعه کنید چرا که مجموعه افسون گلد در سریعترین زمان ممکن و بدون هیچ گونه شرایط سختی مانند دریافت سپرده، ضمانت، چک و تنها با در ازای طلای شما، وام طلا به شما پرداخت می کند.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *