مبلغ وام ازدواج

مبلغ وام ازدواج 1403 چقدر است؟ 

مبلغ وام ازدواج 1403 مانند سال های گذشته با توجه به سن زوجین مشخص می شود. افرادی که ازدواج آن ها از تاریخ 1399/1/1 انجام شده است و تا به حال برای دریافت وام اقدام نکرده اند می توانند برای دریافت وام ازدواج اقدام نمایند. 

در صورتی که تازه ازدواج کرده اید و به فکر دریافت وام ازدواج  1403 هستید تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا با نحوه دریافت و مبلغ آن آشنا شوید. 

 

مبلغ وام ازدواج چقدر است؟ 

در سال جدید یعنی 1403 مبلغ مشخصی برای هر یک از زوجین به عنوان تسهیلات قرض الحسنه در نظر گرفته می شود  و این مقدار وام با توجه به سن زوجین مشخص می شود. 

وام ازدواج برای زوجینی که سن آن ها   پایین تر از 23 سال است 350 میلیون تومان است و برای زوجین بالاتر از سن 23 سال 300 میلیون است. 

مبلغ این وام برای ایثارگران تقریبا دو برابر می باشد. اقساط وام ازدواج به مقدار آن بستگی دارد در صورتی که وام دریافتی شما مبلغ 300 میلیون باشد اقساط ماهانه آن دو میلیون هفتصد و سی هزار تومان می باشد ولی اگر مبلغ وام دریافتی شما 350 میلیون باشد شما باید ماهانه سه میلیون و صد و نود هزار تومان ماهانه پرداخت کنید و این مبلغ را همان ماه اول باید پرداخت نمایید. 

 

شرایط  و مدارک لازم برای دریافت وام ازدواج 1403

برای دریافت وام ازدواج زوجین باید دارای یک سری شرایط باشند که این شرایط شامل: 

·        زوجین باید دارای کارت ملی دائم و یا موقت باشند. 

·        تاریخ ازدواج آن ها باید از تاریخ 1399/1/1 باشد. 

·        نباید هیچ یک از زوجین قبلا وام ازدواج دریافت کرده باشند. 

·        هر زوج باید دارای دو ضامن مورد تایید بانک داشته باشند. 

·        ارائه کد پستی محل سکونت زوجین به بانک الزامی است. 

·        زوجین باید ازدواج رسمی انجام داده باشند و دارای سند ازدواج باشند. 

·        حتما باید تابعیت کشور جمهوری اسلامی را دارا باشند. 

مدارک مورد نیاز وام ازدواج 1403 شامل : 

·        اصل و کپی سند ازدواج زوجین

·        اصل و کپی شناسنامه ضامنین

·        کد 10 رقمی دریافت شده از سامانه اینترنتی ثبت نام وام ازدواج

·        اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه زوجین

·        اصل و کپی کارت ملی دائم و موقت زوجین

·        کپی و اصل مدارک ضامنین

·        کد پستی ده رقمی و آدرس محل سکونت زوجین

 

وام ازدواج با طلا چیست و چگونه آن را دریافت کنیم؟ 

با توجه به توضیحاتی که در مورد وام ازدواج 1403 در اختیار شما قرار دادیم باید فهمیده باشید که مبلغ وام ازدواج نمی تواند پاسخگوی تمام هزینه های ازدواج باشد از این رو شما می توانید وام طلا دریافت کنید. 

وام طلا یک نوع وام است که در ازای گرو طلا های شما به همان اندازه به شما وام می دهد. 

این وام یکی از وام های پرطرفدار است چون نیازی به انجام پروسه بانک ها و ضامن ندارد و این وام به دارندگان طلا در کمترین زمان پرداخت می شود و این نوع وام رویای هر فرد است که بتواند در کمترین زمان وام مورد نیاز خود را دریافت کند. 

شرایط دریافت وام طلا بسیار آسان می باشد و شرایط سخت و پیچیده ای ندارد و شما تنها با گرو گذاشتن طلا های خود می توانید وام طلا بگیرید. 

دریافت وام از شرکت های خصوصی همچون افسون گلد مانند دیگر بانک ها دارای یک سری شرایط است اما این شرایط بسیار آسان است. شما می توانید با توجه به قیمت روز طلا های خود وام دریافت نماید و مبلغ وام را با 2 الی 3.5 درصد سود ماهانه سود پرداخت کنید. 

تمامی مراحل دریافت این وام به صورت شرعی و قانونی انجام می شود که خیال وام گیرنده کاملا راحت باشد.

وام طلا امروزه یکی از آسان ترین و دسترس ترین نوع وام در بین عموم مردم به حساب می آید. 

 

آیا دریافت وام طلا به صرفه است؟ 

تمامی سرمایه گذاری ها با هدف به دست آوردن سود و نقدینگی انجام می شود.  با توجه به نوساناتی که در بازار وجود دارد فروش سکه و طلا کار درست و سنجیده ای نیست و احتمال ضرر مالی بسیاری وجود دارد و حتی  این امکان هم وجود دارد که شما در آینده حسرت این را بخورید که چرا طلا و سرمایه ی خود را فروخته اید. برخی از افراد در مواقع ضروری مجبور به فروش طلای خود می شوند که این کار درستی نیست و شما می توانید با امانت گذاشتن طلا های خود در نزد موسسات و بانک های معتبر وام طلا دریافت کنید و بعد از تسویه ی وام طلا های خود را دریافت نمایید. 

 

مزایای دریافت وام طلا 

از سری مزایای دریافت وام طلا می توان به امن بودن محل نگهداری طلای شما اشاره کرد.  با سپردن طلا های خود به بانک و موسسات از امن بودن جای طلا های خود اطمینان حاصل می کنید و از دیگر مزایای دریافت این وام می توان به بدون ضامن بودن آن اشاره کرد که نیازی به ضامن نمی باشد و شما تنها با ضمانت گذاشتن طلا های خود به عنوان ضامن می توانید وام طلا دریافت نماید. 

 

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم توضیحات مفید و کوتاهی در مورد وام طلا و وام ازدواج 1403 در اختیار شما قرار دهیم. وام ازدواج 1403 دارای مبلغ متغیر با توجه به سن است و شما می توانید با مراجعه به بانک و انجام پروسه زمان بر بانک ها وام مورد نیاز را دریافت کنید که مطمئنا نمی تواند تمامی نیازهای شما را پاسخگو باشد. پس شما می توانید علاوه بر دریافت وام ازدواج خود وام طلا هم دریافت کنید همانطور که گفته شد شرایط دریافت وام طلا بسیار آسان است و شما می توانید در کمترین زمان وام مورد نیاز خود را دریافت نماید. برای دریافت این وام می توانید به سایت افسون گلد مراجعه کنید و برای دریافت وام مورد نیاز خود اقدام کنید. 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *