وام طلای بانک شهر

وام طلای بانک شهر

یکی از روش‌ های تامین بودجه در شرایط سخت مالی برای خانواده‌ ها گرفتن وام است. اما از انجاییکه تسهیلات بانکی معمولا فقط با ارائه ضامن یا سند ملکی پرداخت می شود، بسیاری از افراد که امکان فراهم کردن این شرایط را ندارند به دنبال تسهیلات بدون ضامن و سپرده مثل وام طلای بانک شهر هستند.

وام طلا، نوعی وام سریع و بدون نیاز به ضامن است و به این دلیل محبوب شده که بسیاری از خانم‌ ها به خصوص در فرهنگ شرقی بخش بزرگی از دارایی خود را به شکل طلا و زیورآلات پس‌انداز می‌ کنند و می‌ توانند به جای فروختن آن ها با ضمانت گذاشتن شان، وام دریافت کنند.

در حال حاضر، چندین بانک مانند بانک ملی یا کارگشایی اقدام به پرداخت وام به دارندگان طلا کرده اند اما این سوال برای افرادی که در بانک شهر حساب دارند پیش آمده که آایا امکان دریافت وام طلای بانک شهر وجود دارد یا خیر؟

در ادامه مقاله همراه ما باشید تا بهترین شرایط دریافت وام طلا را به شما نشان دهیم.

 

درباره وام طلای بانک شهر

در سال‌ های گذشته خبرهایی درباره وام طلای بانک شهر ارائه می‌ شد و گفته می‌ شد با وجود  این بانک و با توجه به میزان طلایی که داریم می‌ توانیم از آن وام طلا دریافت کنیم. اما در حال حاضر این بانک، وام طلا ارائه نمی‌ دهد ولی نگران نباشید شما عزیزان جهت دریافت وام طلا می‌ توانید به موسسه‌ های معتبر دیگری که در ادامه به معرفی یکی از معروف‌ ترین و معتبرترین آنها می‌ پردازیم، مراجعه کرده و با شرایط راحت‌ تر از شرایط بانک‌ ها، این وام را دریافت کنید.

 

پس از کجا وام طلا دریافت کنیم؟!

همانطور که بیان شد در حال حاضر امکان دریافت وام طلای بانک شهر وجود ندارد و این بانک چنین تسهیلاتی ارائه نمی‌ دهد. با اینحال، حتی اگر این بانک یا برخی دیگر از بانک‌ ها مانند وام طلا بانک کارگشایی این وام را به مشتریان خود ارائه دهند شرایط سختی  از جمله سپرده حساب قبلی و گردش حساب بالا یا فیش حقوقی نیاز دارند. اگر این شرایط را نداشته باشید چطور می توانید تسهیلات مورد نظرتان را فوری و بدون نیاز به سپرده گذاری دریافت کنید؟

راه حل شما مراجعه به شعبه افسون گلد است. شما می توانید با ضمانت گذاشتن طلاهای خود در مجموعه ما، یک روزه و بدون معطلی در صف‌ های طولانی، پول نقد دریافت کنید.

 

مزایا و شرایط دریافت وام طلا از افسون گلد به جای وام طلای بانک شهر

شما می‌ توانید پس از ورود به سایت ما و تماس با شماره موجود در آن و پرسیدن اطلاعات لازم در مورد دریافت وام از این موسسه با طلاهای خود به مجموعه ما مراجعه کرده و با بهره بردن از مزایای زیر اقدام به دریافت وام طلا از این موسسه کنید.

  • جهت دریافت وام از موسسه ما برخلاف وام طلای بانک شهر شما نیاز به هیچ گونه ضامن رسمی ندارید و تنها با ضمانت گذاشتن طلاهای خود می توانید معادل نرخ روز آن را پول نقد دریافت کنید و پس از پرداخت اقساط همان مقدار طلایی که نزد صندوق دار ما گذاشته‌ اید را پس بگیرید.
  • امکان دریافت طلاهای خودتان به میزان هر قسط پرداخت شده از دیگر مزایای دریافت وام طلا از موسسه معتبر افسون گلد است که این مسئله ی دریافت وام از بانک‌ ها صدق نمی‌ کند.
  • دریافت وام در سریع‌ ترین زمان ممکن و یک ساعت تا یک روز پس از بستن قرارداد از دیگر مزایای دریافت وام طلا از موسسه ما است.
  • عدم نیاز به چک و سفته و سپرده گذاری قبلی از دیگر مزایای دریافت وام طلا از افسون گلد نسبت به وام طلای بانک شهر است.

 

آیا افسون گلد مورد اعتماد است؟!

شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که آیا سپردن طلاهایتان به موسسه افسون گلد و دریافت وام قابل اعتماد است؟! آیا پس گرفتن طلا بدون هیچگونه دردسری انجام می شود و احتمال کلاهبرداری با وام طلا در این مجموعه وجود ندارد؟

در جواب به این سوال باید گفت موسسه افسون گلد با سابقه دو دهه فعالیت در این زمینه تاکنون از هرگونه کلاهبرداری و ایجاد خطر برای مشتریان خود مبرا بوده است و توانسته است به بهترین نحو ممکن وام طلا به مشتریان خود ارائه داده و اعتماد آنها را به دست آورد.

از طرف دیگر در زمان مراجعه به شعبه ما، یک قرارداد رسمی در دونسخه تهیه و امضا می شود که یک نسخه آن تا زمانیکه تمام طلای شما عودت داده نشده، نزد خودتان باقی می ماند. پس شما می توانید به جای وام طلای بانک شهر با خیال راحت و اطمینان کامل به شعبه ما مراجعه کنید.

مراحل دریافت وام طلا از موسسه ما

اگر تصمیم گرفته‌اید وام طلای خود را از افسون گلد بگیرید به شما تبریک می‌ گویم زیرا می‌ توانید طی مراحل آسانی که در زیر به آنها می پردازیم و در مدت زمان کوتاهی آن را دریافت کنید.

  • مراجعه به سایت یا موسسه و دریافت اطلاعات لازم در این باره
  • وزن کردن طلاها و و عقد قرارداد رسمی بین موسسه و وام گیرنده
  • پرداخت آنی وجه نقد به میزان ارزش طلای سپرده شده
  • نگهداری طلا به امانت در صندوق امانات یا گاو صندوق موسسه
  • قسط بندی وام از ۱ تا ۲۴ ماه و پرداخت آن توسط وام گیرنده
  • پس از پرداخت اقساط توسط وام گیرنده، تحویل طلاها به همان میزانی که به موسسه تحویل داده شده است به او

 

جمع‌بندی

در این مقاله در ارتباط با دریافت وام طلای بانک شهر اطلاعات لازم داده شد سپس به معرفی یکی از موسسه‌ های معتبر جهت دریافت این و مزایای و مراحل دریافت وام طلا از افسون گلد به عنوان بهترین جایگزین وام طلای بانکی پرداختیم. لازم به ذکر است که شما می‌ توانید از روی زیورآلات و مصنوعات طلا، از روی جواهرات و حتی طلای آب شده و نیز  سکه‌ های طلا  خود این وام را از موسسه ما دریافت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *