وام طلا بانک سپه

وام طلا بانک سپه

وام طلا یکی از وام‌ های فوری است که توسط برخی از بانک‌ ها و مراکز و مجموعه‌ های معتبر به کسانی که دارای طلا هستند و تمایل دارند از طریق آنها وام دریافت کنند، پرداخت می‌ شود. در این مطلب از افسون گلد درباره امکان دریافت وام طلا از بانک سپه و سایر وام‌ های این بانک اطلاعات مفیدی به شما ارائه خواهیم داد.

 

درباره بانک سپه و برخی از وام های آن

بانک سپه از نخستین بانک‌ های دولتی کشور است  که سهام آن هم اکنون به طور کامل در اختیار دولت می‌ باشد و وام‌ های گوناگونی با شرایط مختلف به مشتریان خود ارائه می‌ دهد. از جمله وام‌ های مربوط به این بانک می‌ توان به طرح‌ های تسهیلاتی متنوع وام نگین، وام طرح کار آسان و تسهیلات باران اشاره کرد.

 

درباره وام طرح کار آسان بانک سپه

این وام برای کسانی مناسب است که دارای درگاه پرداخت و پایان خرید بانک سپه  هستند و حساب آن ها  به این پایانه ها متصل است. برخلاف شرایط وام طلا، کسانی که می خواهند این وام را از بانک سپه دریافت کنند باید در مدت ۲ تا ۶ ماه امتیاز لازم را کسب کنند و پس از رسیدن به میانگین حساب مشخصی از بانک سپه ۱۰ میلیون تا ۵ میلیارد تومان از طریق این نوع دریافت می‌ کنند. زمان لازم برای بازپرداخت وام طرح کار آسان بانک سپه بین ۱۲ تا ۳۶ ماه است و سود آن ۲۳ درصد می‌ باشد و هزینه لازم برای ثبت نام آن  تنها حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان است.

 

وام طرح نگین مهر بانک سپه

مقدار این وام  ۵۰ میلیون تومان است که پس از افتتاح حساب پس‌انداز ایجاد گردش حساب به شما  می‌ شود و سود آن تنها ۲ می‌ باشد و در واقع این نوع وام بانک سپه در دسته وام‌ های قرض الحسنه آن جای می‌ گیرد. ولی برای دریافت آن باید ضامن رسمی داشته باشید و نمی توانید مانند وام طلا، بدون معرفی ضامن این وام را از بانک سپه دریافت کنید.

همچنین حداقل ۵۰۰ هزار تومان در کارت شما موجودی باشد و مدت زمان پرداخت ۳۶ ماه است.

 

تسهیلات باران بانک سپه

تسهیلات باران بانک سپه بر اساس میانگین حساب و با افتتاح حساب به افراد متقاضی اعطا می‌شود و سقف آن ۵۰ میلیون تومان و دارای سود ۱۸ درصد بوده و برای دریافت آن نیاز به ضامن رسمی دارید.

 

وام بهین کارت سپه

این وام اختصاص به خرید کالا دارد و می‌ توانید از فروشگاه‌ های طرف قرارداد این بانک کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید و سود آن نیز ۱۸ درصد و با دریافت بهین کارت ۵۰ میلیون تومانی است و زمان لازم برای بازپرداخت آن ۳۶ ماه است.

 

وام نگین میثاق بانک سپه

مبلغ این وام بین ۲ تا ۲۰۰ میلیون تومان است و سود آن ۵ تا ۱۸ درصد بوده و برای دریافت آن نیاز به ضامن رسمی دارید که شرایط آن را نسبت به وام با ضمانت طلا بسیار سخت تر می کند. وام نگین میثاق بانک سپه در دو نوع وام قرض الحسنه و وام مرابحه تقسیم می‌ گردد که اگر وام قرض الحسنه بگیرید، نرخ اعتبار آن ۴ تا ۱۰ درصد و ۴ درصد هم نرخ کارمزد به آن تعلق می‌ گیرد.

وام مرابحه نیز دارای نرخ اعتبار ۴ تا ۴۵ درصد و کارمزد ۵ تا ۱۸ درصد است و ۶ ماه فرصت دارید که آن را به صورت اقساطی تسویه کنید.

 

چطور وام طلا بگیریم؟

امکان دریافت وام طلا بانک سپه وجود ندارد ولی شما می‌ توانید از دیگر بانک‌ ها مانند بانک کارگشایی و نیز مجموعه‌ های معتبر مانند افسون گلد اقدام به دریافت وام طلا کنید ولی دریافت وام از این دو دارای تفاوت‌ زیادی است که در ادامه مطلب به طور کامل برای شما توضیح می دهیم.

 

وام طلا از افسون گلد

برای دریافت وام طلا از  مجموعه افسون گلد می‌ توانید به راحتی و در کوتاه‌ ترین زمان ممکن، تنها با مراجعه حضوری و به همراه داشتن کارت ملی و طلایی که می خواهید به عنوان ضمانت بگذارید، وام خود را دریافت کنید.

بنابراین، پرداخت وام به دارندگان طلا مانند وام‌ های بانکی نیازی به کاغذ بازی‌ های اداری، دوندگی، ماندن در نوبت به مدت طولانی و مواردی از این قبیل را ندارد.

شما بر اساس ارزش سنجی طلای خود مبلغ مورد نظر را دریافت خواهید کرد. وام طلا که از مجموعه افسون گلد دریافت خواهید کرد با کارمزد کم  و اقساط انعطاف پذیر به راحتی پرداخت خواهد شد و شما می‌ توانید به اندازه میزان اقساط پرداخت شده وام خود، مقدار طلاهای ضمانت شده را پس بگیرید.

 

دریافت وام  طلا بانک کارگشایی

همانطور که گفتیم امکان دریافت وام طلا بانک سپه وجود ندارد. اما شاید بخواهید به جای بانک سپه از بانک های دیگری مثل کارگشایی، وام دریافت کنید.

برای دریافت وام طلا از بانک کارگشایی شما نسبت به دریافت وام از افسون گلد باید مدت بیشتری در نوبت بمانید و بعد از گذراندن مراحل طولانی و طاقت فرسا فقط می‌ توانید تا سقف مشخصی وام دریافت کنید.

مدت زمان فرصت شما برای بازگرداندن وام  نیز۱۲ ماه است و فقط با تسویه کامل می‌ توانید طلای خود را پس بگیرید.

 

مزایای دریافت وام طلا نسبت به وام های بانک سپه

دریافت وام طلا از افسون گلد دارای مزایای زیر نسبت به دیگر وام‌ های فوری از بانک ها است

نداشتن پیچیدگی‌ های وام بانک سپه

وام فوری بهترین راه برای تامین وجه نقد در سریع‌ترین زمان ممکن است اما همه وام‌ های فوری این ویژگی را ندارند و در واقع وام طلا بهترین سریع‌ ترین وام فوری است و برای دریافت آن نیازی به پیدا کردن یک یا چند  ضامن ندارید و تنها با به ضامن گذاشتن طلاهای خود می‌ توانید به راحتی وام مورد نظر را دریافت کنید.

عدم نیاز به فروختن طلا

با دریافت وام طلا از بانک‌ ها و موسسه های مربوطه و از جمله موسسه افسون گلد لازم نیست که طلای خود را بفروشید یعنی علاوه بر اینکه لازم نیست طلا ی خود را بفروشید وام مربوط به آن را دریافت می‌ کنید و سرمایه اصلی خود را نیز حفظ خواهید کرد.

 

جمع‌بندی

همانطور که میدانید وام طلا یکی از بهترین وام‌ های فوری و بدون نیاز به ضامن است که توسط برخی از بانک‌ ها و موسسه‌ ها مانند افسون گلد اعطا می‌ گردد. ما در این مطلب در ارتباط با برخی از مزایای آن و نیز برخی از وام‌ های بانک سپه توضیحاتی دادیم. اگر می‌ خواهید وام طلا  بگیرید و اطلاعات کاملی در ارتباط با آن دریافت کنید افسون گلد و مطالب مفید آن را فراموش نکنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *