وام طلا بانک رسالت

وام طلا بانک رسالت

آیا می خواهید وام طلا بانک رسالت را دریافت کنید؟ احتمالا می دانید که برای دریافت هر وام بانکی باید یک سری مدارک و شرایط داشته باشید تا بتوانید آن وام را از بانک دریافت نمایید. در این مقاله، کاملترین اطلاعات را در خصوص دریافت وام با ضمانت طلا در اختیار شما قرار می دهیم. علاوه بر اطلاعات ارائه شده باید بدانید که اگر به دنبال گرفتن وام با شرایط بهتر از وام طلا بانک رسالت هستید، بهترین انتخاب شما وام طلای موسسه افسون گلد است.

مزیت دریافت وام با ضمانت طلا نسبت به سایر وام های بانک رسالت

زمانی که برای هر کار و مشکلی نیاز فوری به پول پیدا می کنید، لازم است حتما از طریق وام، فروش طلا و سایر داری هایتان … این مقدار پول را تهیه کنید. از بین روش های مختلفی که می تواند در شرایط اضطراری به شما کمک کند، وام طلا یکی از روش هایی است که به راحتی می توانید هم مبلغ مورد نظر را فراهم کنید و هم اصل سرمایه خود را حفظ کنید. مزیت های این مدل از وام نیز شامل موارد زیر می شوند.

  • حفظ سرمایه اصلی

اولین مزیت گرفتن وام طلا این است که با دریافت این نوع وام می توانید طلای خود را که بزرگترین سرمایه تان است را حفظ کنید و نیازی به فروختن طلاها ندارید. شما به راحتی می توانید با ضمانت گذاشتن آن ها و دریافت وام طلا، هم طلاهای یادگاری و هدیه خود را حفظ کنید و هم وام مورد نظرتان را بگیرید و مشکل مالی تان را برطرف کنید.

  • شرایط آسان تر نسبت به وام های بانک رسالت

افسون گلد یکی از شرکت های معتبری است که با فرایندی سریعتر و مطمئن تر از بانک هایی همچون بانک رسالت، اقدام به پرداخت وام به دارندگان طلا می کند. اما این موسسه همیشه شرایط بهتر و آسان تری را فراهم کرده است و به همین خاطر نیز دریافت وام طلا افسون گلد از وام طلا بانک رسالت ساده تر خواهد بود.

  • دریافت وام در زمان کوتاه

با استفاده از وام طلا بانک رسالت و یا هر موسسه و بانک دیگری می توانید در مدت زمان کوتاهی وام مورد نظر خودتان را دریافت کنید. مسلما دریافت کردن وام های معمولی از بانک ها می تواند مدت زمان زیادی طول بکشد. این در حالی است که وام طلا را در عرض یک الی دو روز می توانید دریافت کنید و خوشبختانه از این بابت مشکلی نخواهید داشت.

شرایط وام طلا بانک رسالت

برای دریافت کردن وام طلا بانک رسالت نیاز است که حتما در این بانک حساب داشته باشید. داشتن حساب در بانک رسالت سبب می شود تا واجد شرایط دریافت این وام شوید. علاوه بر این موضوع در این بانک برای دریافت وام طلا یک حد و حدود مشخصی وجود دارد که بیشتر از آن سقف امکان ارائه وام وجود ندارد. به همین دلیل نیز معمولا نمی توانید وام طلای بانک ها را با مبالغ بالا دریافت کنید.

 

شرایط وام طلا افسون گلد

شرایط مربوط به وام طلا بانک رسالت را بررسی کردیم؛ اما اگر امکان دریافت وام از این بانک را نداشته باشیم، چه کاری باید انجام دهیم؟ به راحتی می توانید به سراغ “افسون گلد” بروید. در این موسسه بهترین وام ها با ضمانت طلا به شما ارائه می شود.

دریافت وام با ضمانت طلا از شعبه افسون گلد مزایای زیادی دارد که در ادامه برخی از آنها را توضیح می دهیم:

 

عدم نیاز به ضامن رسمی

اولین نکته آن است که دیگر نیازی به ارائه ضمانت اضافی برای این مدل از وام نخواهید داشت. در واقع به جز طلایی که نزد موسسه به امانت می گذارید، هیچ ضمانت دیگری از شما دریافت نمی شود. بعلاوه به شما یک قرارداد رسمی داده می شود تا خیال شما بابت طلایی که به امانت می گذارید راحت باشد.

 

پرداخت وام در زمان کوتاه

در عرض چند ساعت پس ا اعتبار سنجی طلاهای شما و ثبت قرارداد بین شما و افسون گلد، می توانید وام مورد نظر خودتان را دریافت کنید. مسلما وامی که در عرض مدت زمان کوتاهی واریز می شود، می تواند کارگشایی بهتر و بیشتری را نیز برای شما داشته باشد.

 

پرداخت مبلغ حداکثری برخلاف وام طلا بانک رسالت

در بانک هایی مثل بانک رسالت که وام طلا ارائه می کنند، معمولا سقف مشخصی برای وام ها وجود دارد. این موضوع می تواند برای کسانی که می خواهند حجم زیادی از طلا را به امانت بگذارند و وام دریافت کنند، کمی مشکل ساز باشد. اما در افسون گلد چنین مسئله ای وجود ندارد و شما با توجه به حجم طلایی که دارید، می توانید وام مورد نظر خودتان را نیز دریافت کنید.

 

ارائه قرارداد رسمی به عنوان تضمین

افسون گلد حتی تضمین مناسبی را نیز به شما ارائه می کند. این تضمین شامل قرارداد رسمی محضری برای پرداخت سرمایه به دارندگان طلا و همچنین تضمین بازگرداندن طلاهای شما باشد. مسلما افسون گلد در پی جلب رضایت مشتریان عزیزش است و در این مسیر از هیچ کاری کوتاهی نمی کند.

 

کلام پایانی

آیا به دنبال گرفتن وام طلا بانک رسالت بودید اما شرایط این مدل از وام آن طور که می خواستید، نبود؟ افسون گلد می تواند این مشکل شما را به راحتی حل و فصل کند و وام مناسبی را در اختیار شما قرار دهد. صرفا فراموش نکنید که برای دریافت وام طلا از این شرکت حتما تمامی شرایط وام طلا را بررسی نمایید و سپس در قدم بعدی اقدام به ضمانت گذاشتن طلا و دریافت وام کنید. برای کسب اطلاعات کامل تر و بیشتر در خصوص این مدل از وام های مقرون به صرفه نیز می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا به وبسایت ما سر بزنید.