وام طلا بانک رفاه

اگر جزو بازنشستگان تامین اجتماعی هستید که حقوق بازنشستگی شما به حساب بانک رفاه واریز می شود یا جزو حقوق بگیرانی هستید که هرماه حقوق تان را از این بانک دریافت می کنید، ممکن است به دنبال دریافت یک وام فوری از بانک رفاه باشید. آیا می خواهید بدانید که آیا امکان دریافت وام طلا بانک رفاه به عنوان یکی از انواع تسهیلات بدون ضامن و یکروزه وجود دارد یا خیر؟ در این مقاله از افسون گلد در ارتباط با وام طلا و نحوه دریافت آن توضیحات کاملی ارائه می دهیم.

 

وام طلا چیست؟

وام طلا به معنای وام جهت خرید طلا نیست بلکه به معنای دریافت وام با ضمانت گذاشتن طلا است به عبارتی کسانی که مقداری طلا و جواهرات یا سکه در خانه دارند و از آنها استفاده نمی‌کنند می‌ توانند با مراجعه به یکی از موسسات معتبر یا بانک‌ هایی که این وام را ارائه می‌ دهند به اندازه ارزش طلای خود و بدون از دست دادن مالکیت آن، وام دریافت کنند.

در واقع وام طلا یک وام فوری و بدون نیاز به ضامن است و کسانی که شرایط دریافت وام بانک رفاه را ندارند می‌ توانند از این وام بهره‌مند شده و نیاز مالی خود را به وسیله آن برطرف کنند و حتی با پولی که از طریق این وام به حساب آنها واریز می‌ شود یک سرمایه‌گذاری را شروع کنند.

مزایای دریافت وام با ضمانت طلا

دریافت وام طلا نسبت به وام بانک رفاه مزایای بسیاری دارد ولی مهم‌ ترین آنها این است که شما همچنان مالک سرمایه اولیه خود هستید و پس از بازپرداخت اقساط، طلایی که ضمانت گذاشته بودید را دریافت می‌ کنید.

مزیت دیگر این وام نرخ کارمزد بسیار کم و یا اصلاً نرخ کارمزد ندارد و نیز چند دقیقه بعد از ثبت نام و بدون نیاز به کاغذ بازی و سپرده گذاری اولیه به حساب شما واریز می‌ شود.

آیا امکان دریافت وام طلا بانک رفاه وجود دارد؟

بسیاری از شما دوست دارید بدانید که آیا بانک رفاه کارگران وام طلا به مشتریان خود می‌ دهد یا خیر در جواب باید گفت که این بانک جزو بانک‌ هایی نیست که وام طلا ارائه می دهد بنابراین برای دریافت این وام می‌ توانید به یکی از موسسه‌ های معتبر مانند افسون گلد مراجعه کنید و از مزایای این موسسه جهت دریافت وام طلا بهره‌مند شوید.

البته در حال حاضر، بانک رفاه تسهیلاتی را به اقشار خاصی از جامعه که حقوق یا مستمری خود را از این بانک دریافت می کنند، ارائه می دهد که برخی از آنها عبارتند از:

 طرح امید رفاه

طرح امید رفاه، تسهیلاتی را به مستمری بگیران و اشخاص حقیقی پرداخت می کند و برای دریافت آن حتما باید در بانک رفاه حساب داشته باشید و گردش مالی شما نیز مناسب باشد.

 

طرح کرامت

تسهیلاتی که در طرح کرامت پرداخت می شود مخصوص مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی است که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند. این اشخاص می توانند با مراجعه به شعب بانک رفاه در تهران، درخواست این وام را ثبت کنند و پس از اینکه در لیست انتظار قرار گرفتند و نوبت آنها فرا رسید تسهیلات مورد نظرشان را دریافت کنند.

 

طرح جهش مهر سلامت

وام بانک رفاه که در طرح جهش مهر سلامت پرداخت می شود به جامعه پزشکی و حوزه سلامت تعلق دارد. این بانک برای حمایت از فعالان حوزه سلامت کشور، تسهیلاتی را به این دسته از افراد زحمتکش که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می نمایند، پرداخت می کند.

دریافت وام طلا از افسون گلد به جای وام طلا بانک رفاه، بهترین راه ممکن!

همانطور که گفتیم دریافت وام طلا بانک رفاه امکان‌پذیر نیست و بهتر است از وجود یک موسسه معتبر مانند افسون گلد بهره‌مند شوید بنابراین  در زیر مزیت‌ های دریافت وام طلا از این موسسه را ذکر می‌ کنیم.

 

 واریز فوری و بدون نیاز به ضامن

برخلاف وام بانک رفاه که دریافت آن چندین ماه زمان می برد، موسسه ما، مبلغ وام طلا برای مشتریان خود را بدون نیاز به ضامن رسمی و تنها با تحویل گرفتن طلاهای آنها در سریع‌ ترین زمان ممکن و حداکثر یک روز و حداقل نیم ساعت بعد به حساب آنها واریز می‌ کند و تا به حال هیچ گونه تاخیری در پرداخت وام به مشتریان خود نداشته است.

 

 عقد قرارداد رسمی  و جذب اعتماد طرفین معامله

موسسه افسون گلد به عنوان یک مرکز معتبر به محض تحویل گرفتن طلا های شما  یک قرارداد رسمی و قانونی تنظیم می‌ کند  و یک نسخه از آن را تا زمان عودت طلا نزد خود نگه داشته و نسخه دیگر را به مشتریان ارائه می‌ دهد تا با اطمینان کامل و بدون هرگونه ترس وام خود را دریافت کند.

 

انعطاف پذیری در بازپرداخت اقساط

موسسه ما این امکان را به مشتریان خود می دهد  تا با توجه به توانایی مالی خود تعداد اقساط را مشخص کنند و بر اساس درآمدی که دارند قسط‌های هر ماه خود را پرداخت کنند همچنین از دیگر مزایای وام طلا نسبت به وام بانک رفاه این است که شما می‌ توانید با پرداخت هر قسط بخشی از طلای خود را دریافت کنید.

ساده بودن مراحل دریافت وام طلا بر خلاف وام‌ های بانک رفاه از دیگر مزایای دریافت وام طلا از شعبه ما است و نیاز نیست که شما راه‌ های پیچیده را طی کنید و مدارک زیادی نیز برای دریافت آن لازم نیست.

 

مراحل دریافت وام طلا از افسون گلد

برای دریافت وام طلا مراحل بسیار آسان و سریعی را طی می‌ کنید. در واقع شما بدون نیاز به کاغذ بازی و ضامن رسمی با در دست داشتن طلا های خود به این موسسه مراجعه کرده و شرایط دریافت این وام را از کارشناسان ما می پرسید. سپس در صورت تصمیم نهایی جهت دریافت این وام، طلای خود را به آنها می دهید تا وزن کنند و با توجه به نرخ روز، مبلغ وام را مشخص و با عقد قراردادی رسمی آن را به حساب شما واریز می کنند.

 

جمع‌بندی

شرایط دریافت وام طلا به مراتب راحت‌تر از دریافت این وام از طریق بانک‌ ها است زیرا دریافت وام بانک رفاه است. از این وام به عنوان سریع ترین و آسان ترین تسهیلاتی که در حال حاضر در دسترس است، می تواند به شما کمک کند که مشکلات مالی خود را بدون نیاز به فراهم کردن مدارک و داشتن شرایط سخت و پیچیده برطرف کنید.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *