وام طلا بانک پاسارگاد

وام طلا بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد یکی از بانک‌ های خصوصی کشور است که به علت سابقه طولانی و اعتبار بالا، افراد بسیاری زیادی در این بانک سپرده گذاری کرده اند و می خواهند بدانند آیا  امکان دریافت وام طلا بانک پاسارگاد از روی حساب شان وجود دارد یا خیر؟

افرادی که در بانک پاسارگاد حساب فعال داشته باشند می‌ توانند با مراجعه به این بانک، وام های مختلفی را دریافت کنند. در این مقاله شرایط دریافت وام طلا از این بانک را بررسی می کنیم و یک راه حل جایگزین را نیز به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید با ضمانت گذاشتن طلای خود، وام فوری و یکروزه دریافت کنید.

 

آیا امکان دریافت وام طلا بانک پاسارگاد وجود دارد؟

بانک پاسارگاد امکان پرداخت وام طلا به مشتریان خود را ندارد اما می‌ تواند با دو روش دیگر به آنها وام پرداخت کند.

وام نقد بانک پاسارگاد

دریافت این تسهیلات برخلاف وام طلا با سپرده گذاری در بانک پاسارگاد امکان پذیر است و تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان پرداخت می شود. بازپرداخت ۳۶ ماهه این وام موجب شده که بسیاری از افراد به فکر دریافت آن باشند اما از آنجاییکه یکی از شرایط پرداخت این تسهیلات داشتن سپرده سرمایه گذاری بلند مدت در بانک پاسارگاد است، بسیاری از افرادی که نیاز به وام فوری دارند و پول نقد ندارند نمی توانند برای دریافت آن اقدام کنند.

وام فوری بانک پاسارگاد

وام فوری بانک پاسارگاد نیز تا سقف ۵۰ میلیون تومان و با بازپرداخت ۳۶ ماهه به افرادی اعطا می شود که در این بانک سپرده گذاری کرده باشند. این تسهیلات به شرط مسدود سازی سپرده پرداخت می شود.

در واقع در هر دو روش دریافت وام از بانک پاسارگاد شما نیاز به مسدود سازی سپرده دارید یعنی لازم است وجهی را نزد بانک قرار دهید و تا پس از بازپرداخت اقساط امکان برداشت آن را نخواهید داشت. درحالیکه، برای دریافت وام طلا چنین شرایطی لازم نیست و شما بدون داشتن سپرده می توانید این وام را دریافت کنید.

بنابراین اگر به علت شرایط سخت این تسهیلات بانکی، امکان دریافت آنها را ندارید راه حل شما دریافت وام با ضمانت طلا است.

 

وام طلا، یک روش ساده برای دریافت وام فوری

همانطور که بیان شد شرایط دریافت وام طلا بانک پاسارگاد برای مشتریان این بانک وجود ندارد بنابراین آنها می‌ توانند به موسسه افسون گلد مراجعه کرده و هر میزان طلایی که دارند را به این موسسه به عنوان ضمانت تحویل داده و به اندازه ارزش طلای خود پول نقد دریافت کنند.

مزایای دریافت وام طلا از موسسه ما

دریافت وام طلا از افسون گلد  دارای مزایای بی‌شماری نسبت به دریافت تسهیلات بانک پاسارگاد است که در ادامه به چند مورد از این مزایا می‌ پردازیم.

عدم نیاز به ضامن

عدم نیاز به ضامن رسمی یکی از مزایای اصلی و بسیار با اهمیت دریافت وام از موسسه ما است و کسانی که طلا نزد خود دارند می‌ توانند با به ضمانت گذاشتن آن به اندازه ارزش طلای خود در سریع‌ ترین زمان ممکن وام دریافت کنند.

فوری و سریع بودن

از دیگر مزایای مهم دریافت وام طلا از موسسه ما می‌ توان به سریع بودن و فوری بودن آن اشاره کرد در واقع این وام یکی از بهترین وام‌ ها برای برآورد کردن نیازهای فوری است چه برای فعالیت‌ های تجاری باشد و چه برای خرید وسایل منزل و یا تحصیل فرزندان و یا ازدواج.

مقرون به صرفه بودن

نرخ کارمزد وام طلا نسبت به تسهیلات بانک پاسارگاد بسیار کم است. از طرف دیگر شما با ضمانت گذاشتن طلا همچنان مالک آن هستید و می توانید پس از پرداخت اقساط به تدریج آن را پس بگیرید. در مدتی زمانیکه در حال پرداخت اقساط هستید، قیمت طلا افزایش خواهد یافت و در واقع سرمایه اصلی شما حفظ خواهد شد.

مراحل  دریافت  و پرداخت وام با طلا

جهت دریافت وام با ضمانت طلا مانند وام بانک پاسارگاد باید مراحلی را طی کرد اما این مراحل نسبت به تسهیلات بانکی راحت‌ تر و کمتر است که در زیر به آنها می‌ پردازیم.

  • مراجعه به موسسه در صورتی که قصد ثبت نام به صورت حضوری دارید.
  • وزن کردن طلاها و عقد قرارداد رسمی
  • سپردن طلا به صندوق امانات موسسه
  • قسط بندی از ۱تا۲۴ ماه و پرداخت آن
  • تحویل طلا به ازای پرداخت هر یک از قسط‌ ها

آیا جای طلای من امن است؟

خیال شما از این بابت راحت باشد زیرا موسسه ما با حدود دو دهه سابقه به عنوان یک مجموعه خوشنام و معتبر به ثبت رسیده است بنابراین برای دریافت وام طلا می‌ توانید به آن اعتماد کامل داشته باشید زیرا موسسه ما طلاها و زیورآلات شما را در صندوق امانات نگهداری می‌ کند.

چه کسانی می‌توانند به جای دریافت وام طلا از بانک پاسارگاد از موسسه ما وام طلا دریافت کنند؟

همانطور که ذکر کردیم به جای دریافت وام طلا از بانک پاسارگاد می‌ توانید از موسسه افسون گلد این وام را دریافت کنید.

  • افرادی که ضامن معتبر بازاری و یا کارمند ندارند.
  • افرادی که شرایط سپرده گذاری در بانک را ندارند.
  • کسانی که طلا دارند و از آن استفاده نمی‌ کنند و مایل به فروش نیستند.
  • افرادی که هرچه سریع‌ تر نیاز به وجه نقد دارند.
  • کسانی که برای دریافت وام از بانک دست چک ندارند.

جمع‌بندی

امروزه دریافت وام از دغدغه‌ های اصلی بسیاری از مردمی است که برای سپرده گذاری و یا دیگر نیازهای خود این راه را انتخاب می‌ کنند زیرا دارای شرایط سختی از جمله داشتن حداقل دو ضامن رسمی است اما همانطور که در این مطلب ذکر کردیم پرداخت وام با ضمانت طلا در مجموعه افسون گلد بدون نیاز به ضامن رسمی و در سریع‌ ترین زمان ممکن به حساب شخص واریز می‌ شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *