وام فرزند آوری

وام فرزند آوری

همه ما می دانیم که این روزها تشکیل خانواده و فرزندآوری معضل بسیاری از جوانان است. داشتن شرایط اقتصادی نامناسب یکی از اصلی‌ ترین مشکلاتی است که اغلب زوجین را وادار می کند فرزند آوری را به تعویق بیندازند. در این شرایط باید با تامین بخشی از هزینه های خانواده ها از طریق وام فرزند آوری نیازهای مالی اعضای خانواده را برطرف کرد تا زوجین بتوانند بدون دغدغه از این موهبت الهی برخوردار شوند.

اگر تسهیلاتی برای رفع نیازهای اساسی مانند خوراک و پوشاک و حتی مسکن فراهم شود، اعضای خانواده بتوانند با آرامش بیشتری در کنار یکدیگر زندگی کنند اما متاسفانه در سال‌ های اخیر نرخ فرزند آوری با توجه به تورم و توان مالی خانواده‌ ها بسیار پایین آمده است. دولت برای برطرف کردن این مشکل افزایش فرزندآوری خانواده‌ ها طرح‌ هایی از جمله وام فرزندآوری را ارائه داده است اما شرایط دریافت این وام چندان آسان نیست.

اگر شما نیز در شرف بچه دار شدن هستید و می خواهید اطلاعات بیشتری در خصوص وام فرزنداوری بدست بیاورید و به دنبال راه حل بهتری به جای دریافت تسهیلات بانکی هستید، این مقاله را از دست ندهید.

 

شرایط ثبت نام وام فرزندآوری

کسانی که قصد دریافت وام فرزند آوری ۱۴۰۳ را دارند باید شرایط زیر را بدانند تا راحت‌ تر بتوانند این وام را دریافت کنند.

  • وام فرزندآوری مربوط به نوزادانی است که از اول فروردین سال ۱۴۰۰ به بعد به دنیا آمده اند و حداکثر تا ۲ سال پس از تولد آنها امکان پرداخت وام وجود دارد.
  • هر فرزند تنها یک بار می‌ تواند این وام را دریافت کند.
  • مطابق با تبصره ۴ ماده ۱ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت وام فرزندآوری به کسانی تعلق خواهد گرفت که نرخ باروری شهرستان آنها بالای ۲٫۵ نباشد.
  • آغاز بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری پس از ۶ ماه از دریافت آن است.
  • کارمزد این وام بر حسب مصوبات شورای پول و اعتبار حداکثر ۴ درصد به صورت سالیانه است.
  • جهت دریافت وام فرزندآوری شما به یک ضامن معتبر و سفته نیاز دارید ولی اگر نمی‌توانید این شرایط را فراهم کنید هم نگران نباشید می توانید با ضمانت گذاشتن طلاهای خود نزد ما به هر اندازه که نیاز دارید، پول نقد دریافت کنید.

 

مدارک لازم برای دریافت تسهیلات بانکی فرزند آوری

جهت دریافت وام فرزندآوری از بانک ها باید مدارکی ارائه شود که در زیر به آنها می‌ پردازیم.

  • اطلاعات کارت ملی و شناسنامه والدین و نوزاد
  • آدرس دقیق محل سکونت متقاضی
  • ارائه فتوکپی تمام صفحات شناسنامه فرزند تازه متولد شده و فتوکپی کارت ملی و شناسنامه ضامن نیز برای دریافت وام فرزندآوری لازم و ضروری می‌ باشد
  • ارائه یک فقره سفته از دیگر مدارک لازم برای دریافت وام فرزندآوری است

 

وام طلا | بهترین جایگزین تسهیلات بانکی فرزند آوری

در صورتی که شرایط لازم برای دریافت تسهیلات بانکی را ندارید و به علت به دنیا آوردن فرزند نیاز فوری به پول نقد دارید، اصلا جای نگرانی نیست. شما به راحتی می توانید با ضمانت گذاشتن طلاهای تان، به اندازه نیازتان پول نقد دریافت کنید.

برای دریافت وام طلا به خصوص اگر بخواهید این تسهیلات را از موسسه افسون گلد دریافت کنید نیاز به هیچ گونه سفته یا معرفی ضامن نخواهید داشت.

علاوه بر این، شما همچنان مالکیت طلاهایتان را حفظ می کنید و پس از بازپرداخت اقساط می توانید آنها را پس بگیرید. بنابراین، میتوانید با خیال راحت طلاهایی که خودتان یا فرزندتان پس از به دنیا آمدن هدیه گرفته به ما بسپارید و با توجه به نرخ روز طلا، وام دریافت کنید.

شرایط پرداخت وام به دارندگان طلا از طرف مجموعه ما بسیار راحت و سریع است. ما هیچگونه مدرک، سفته یا وثیقه ای جهت ضمانت از شما نمی خواهیم. در عوض، یک قرارداد رسمی با شما تنظیم می کنیم و یک نسخه از آن را در اختیارتان قرار می دهیم تا خیال تان بابت طلاهایی که نزد ما امانت گذاشتید راحت باشد.

 

مقایسه مبلغ وام فرزند آوری و وام طلا

وام فرزندآوری برای فرزند اول ۴۰۰ میلیون ریال و برای فرزند دوم ۸۰۰ میلیون ریال و به اعضای فرزند سوم یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال است. همچنین برای فرزند چهارم یک میلیارد و پانصد میلیون ریال و برای فرزند پنجم ۲ میلیارد ریال به شما پرداخت می شود.

این در صورتی است که موسسه ما برای دریافت وام طلا محدودیتی برای فرزندان اول تا پنجم در نظر نمی‌ گیرد و شما می توانید به اندازه ارزش طلاهایی که ضمانت می گذارید، تسهیلات دریافت کنید.

دریافت وام در چند دقیقه و بدون نیاز به کاغذ بازی و عدم نیاز به سپرده گذاری یا اعتبار حساب از دیگر ویژگی‌ های دریافت وام طلا از موسسه ما نسبت به افت این وام و وام‌ های دیگری مانند فرزندآوری از بانک ‌ها است.

 

انواع وام طلای افسون گلد

در صورتی که تصمیم گرفته‌اید  وام طلا از موسسه ما دریافت کنید باید یک خبر خوشحال کننده به شما بدهم اینکه شما می‌ توانید به چهار روش از ما وام دریافت کنید!

وام روی زیورآلات و مصنوعات طلا،

وام روی جواهرات،

وام روی طلای آب شده

و وام روی سکه‌ های طلا،

پس اگر شرایط دریافت وام فرزندآوری از بانک‌ ها را ندارید نگران نباشید، حتماً می‌ توانید نیاز مالی خود را با مراجعه به شعبه ما برطرف کنید.

 

جمع‌بندی

در این مقاله پس از توضیحات لازم در ارتباط با وام فرزندآوری  به طور مختصر به مقایسه شرایط و مدارک لازم برای دریافت این وام و وام طلا پرداختیم سپس مبلغ این دوم را برای فرزندان اول تا پنجم بررسی کردیم که شما می‌ توانید با مطالعه دقیق این مقاله دریابید که کدام وام برای شما و نوزاد تازه متولد شده تان بهتر است  و در زمان سریع تری به دست شما می رسد.

درنهایت، اگر می خواهید یک وام سریع و بدون شرایط سخت از جمله پیدا کردن ضامن رسمی و سفته و انتظار کشیدن برای دریافت آن، بگیرید بهتر است که به به فکر دریافت وام طلا باشید و توصیه می کنیم که آن را از موسسات معتبر مانند افسون گلد دریافت کنید تا در دام کلاهبرداری با وام طلا نیفتید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *