وام طلای آب شده

وام طلای آب شده

وام طلای آب شده یکی دیگر از روش های دریافت وام فوری و بدون ضامن  است که شما می توانید شمش طلای خود و یا طلای  آب شده خود را به عنوان ضمانت قرار دهید و وام طلای افسون گلد را دریافت کنید.

بانک و دیگر مراکزی که وام طلا می دهند معمولا تنها طلا های زینتی را به عنوان ضمانت قبول می کنند در صورتی که مجموعه ما وام طلا از روی شمش با کد ری گیری و یا طلای آب شده به متقاضیان ارائه می دهد.

در ادامه این مقاله سعی می کنیم توضیحات بیشتری در مورد نحوه دریافت وام طلای آب شده در اختیار شما قرار دهیم.

وام طلای آب شده چیست؟

وام طلای آب شده یک نوع وام بدون ضامن است که شما با ارائه طلای آب شده خود به مجموعه طلای افسون می توانید وام طلا دریافت کنید. طلا یا شمش شما هم ضمانت دریافت وام شما می باشد و تا پایان زمان بازپرداخت وام نزد مجموعه ما باقی می ماند و بعد از پرداخت تسهیلات به شما بازگردانده می شود.

طلای آب شده همان طلای دست دوم و قدیمی است که افراد بعد از استفاده از طلا آن را به طلا فروش ها می فروشند و طلا فروش ها هم با انتقال این طلا ها به مراکزی ری گیری آن ها را ذوب می کنند تا طلا به صورت خام برای تولید دوباره طلا آماده شود.

برخی از افراد هستند که ترجیح می دهند طلای آب شده را به عنوان سرمایه گذاری خریداری کنند چون در هنگام خرید طلا های زینتی باید هزینه اجرت و کارمزد و هزینه طلا را هم بپردازند. در صورتی که برای خرید طلای آب شده و شمش شما تنها هزینه ای برابر با مقدار طلای خالص را می پردازید و این بسیار به صرفه تر است.

طلا از گذشته تا به امروز یک دارایی با ارزش بوده است. افرادی که دارای سرمایه زیادی هستند می توانند برای سرمایه گذاری شمش طلا و یا طلای آب شده خریداری کنند چون با گذشت زمان به سود خوبی دست پیدا می کنند.

شرایط دریافت وام طلا از افسون گلد

وام طلا یکی از فرصت های بسیار عالی برای تامین نیازهای مالی فوری است. چون با داشتن طلا های که به عنوان سرمایه گذاری خریداری کرده اید و قصد فروش آن ها را ندارید را می توانید به عنوان ضمانت قرار دهید  و به اندازه ارزش آن ها وام طلا دریافت کنید و بعد از پرداخت وام و رفع نیاز مالی خود طلا های خود را دریافت کنید.

بیشتر افراد در هنگام مواجه شدن با مشکل مالی اولین فکری که به ذهنشان می رسد فروش طلا هایشان است در صورتی که راه های دیگری هم برای رفع مشکل مالی وجود دارد که یکی از آن ها دریافت وام طلا است.

دریافت وام طلا از افسون گلد دشواری های دریافت وام از بانک ها را ندارد و شما تنها با در دست داشتن کارت ملی و طلای آب شده خود به مجموعه ما  در تهران مراجعه کنید و با انجام بررسی های لازم و عقد قرار داد رسمی بین شما و مجموعه می توانید وام طلا دریافت کنید. بعد از بستن قرارداد طلا های شما پلمپ و شماره گذاری می شوند و در صندوق امانات ما نگهداری می شود تا زمانی که وام را تسویه کنید.

همانطور که گفته شد شرایط دریافت وام از افسون گلد بسیار آسان است و افراد تنها با داشتن مقداری طلا می توانند وام مورد نیاز خود را بگیرند. طلای شما حکم ضمانت را دارد و دیگر نیازی به ارائه ضامن و سفته و چک نیست. این وام را می توانید در کمتر از یک ساعت دریافت نماید.

 

مراحل دریافت وام طلا  از افسون گلد

 • مراجعه به مجموعه افسون گلد در تهران
 • تکمیل کردن فرم درخواست وام طلا
 • ارائه شمش یا طلای آب شده به همراه کد ری گیری
 • انجام کارشناسی طلا توسط کارشناسان مجموعه
 • بستن قرارداد رسمی و قانونی بین شما و مجموعه
 • دریافت فوری مبلغ وام در کمتر از یک ساعت

مزایای دریافت وام طلای آب شده

 • از مزایای دریافت این وام می توان به عدم نیاز به ضامن اشاره کرد چون طلا های آب شده شما حکم ضمانت را دارند و دیگر نیاز به ضامن کارمند نیست و شما با رفع مشکل مالی خود طلا های خود را هم در یک محل امن نگهداری کرده اید.
 • پرداخت این وام بسیار سریع و فوری است و دوندگی دریافت وام از بانک ها را ندارد.
 • کارمزد این وام ها بسیار پایین است.
 • مدت زمان بازپرداخت این وام با توجه به نظر شما از 3 تا 15 ماه است.
 • برای دریافت این وام نیازی به دریافت نوبت نیست.

 

کلام آخر

همانطور که در متن بالا توضیح دادیم دریافت وام از مجموعه ما بسیار آسان است و شما تنها با داشتن طلای آب شده و یا شمش می توانید وام طلا دریافت کنید. مجموعه افسون گلد تنها مجموعه ی است که با ضمانت طلای آب شده و شمش طلا به متقاضیان وام می دهد.

مبلغ وام معمولا با توجه به ارزش طلای شما تعیین می شود. با توجه به توضیحات داده شده در صورت نیاز مالی می توانید به طلای افسون در تهران  مراجعه کنید و وام  را در مدت زمان کوتاه دریافت کنید..

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *