وام طلا بانک ملت

وام طلا بانک ملت

چند سالی است که پرداخت وام طلا به علت افزایش قیمت این دارایی ارزشمند به یک راه حل ایده ال برای افرادی که نیاز فوری به پول دارند، تبدیل شده است. اگر شما هم جزو افرادی باشید که به علت قرار گرفتن در شرایط اضطراری نیاز به وام فوری پیدا کرده اید و یک حساب فعال نیز در بانک ملت دارید به فکر گرفتن وام طلا بانک ملت افتاده اید.

اما اینکه تحت چه شرایطی این نوع وام فوری می تواند به شما تعلق بگیرد، موضوع بسیار مهمی است که باید حتما در خصوص آن اطلاعات کسب کنید و سپس از این طریق تصمیم بگیرید که آیا این مدل از وام می تواند برای شما مناسب باشد یا خیر.

با توجه به نوساناتی که در بازار طلا و ارز وجود دارد مردم  به دلیل شرایط اقتصادی بد جامعه و نیاز آن ها به پول برای برطرف کردن مشکل خود مجبور به فروش طلای خود می شوند که ممکن است بعد از مدتی از فروش طلا های خود پشیمان شوند و یا دیگر قادر به خرید طلا ها نباشند . پس در صورتی که نیاز فوری به دریافت وام دارید بهترین کار این است که به طلای افسون گلد مراجعه کنید و وام طلای فوری دریافت کنید. مجموعه ما دارای 3 شعبه در تهران است که شما می توانید هم وزن طلای خود از ما وام طلا بگیرید.

در این مقاله از مجموعه افسون گلد قصد داریم توضیحاتی در مورد وام طلا بانک ملت و نحوه دریافت آن اطلاعات بیشتری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

وام طلا بانک ملت چیست؟

بانک هایی همچون ملی، رسالت، کارگشایی و چند بانک دیگر شرایطی دارند که در ازای دریافت طلاهای تزئینی، به شما وام پرداخت کنند. این در حالی است که بانک ملت شرایط پرداخت وام با ضمانت طلا را ندارد. بنابراین، اگر در بانک ملت حساب دارید، دو راه پیش روی شما است یا باید به فکر گرفتن وام های دیگری از این بانک باشید یا برای دریافت وام با ضمانت طلا به مجموعه افسون گلد مراجعه کنید.

البته تنها تسهیلاتی که در بانک ملت به دارندگان طلا تعلق می گیرد، گواهی وام طلا است. در حقیقت اگر شما سکه ای داشته باشید، می توانید آن را در این بانک به ضمانت بگذارید و سپس به ازای آن گواهی سپرده دریافت کنید. با این گواهی می توانید در بازار بورس و… به نقل و انتقالات سهام و طلا بپردازید. این مدل از وام مخصوص آن دسته از افرادی است که می خواهند هم سکه های طلا خود را در مکان امنی نگهداری کنند و هم می توانند از این فرصت استفاده کرده و سرمایه راکدشان را به یک سرمایه در گردش تبدیل کنند.

مسلما برای دریافت وام طلا بانک ملت نیاز است تا حتما در این بانک افتتاح حساب انجام دهید. در مرحله بعدی باید حتما برای دریافت گواهی سپرده یک سری از مراحل را طی کنید. بدین شکل می توانید به راحتی این مدل از وام را نیز دریافت کنید.

اما اگر نیاز فوری به پول نقد داشته باشید و بخواهید وام فوری و یکروزه بگیرید مطمئنا این نوع وام طلا بانک ملت برای شما فایده ای ندارد. در این شرایط به شما پیشنهاد می کنیم که به شعبه افسون گلد مراجعه کنید و وام طلا بگیرید.

چه کسانی می توانند وام طلا دریافت کنند؟

وام طلا بانک ملت را تمامی  افرادی که مقداری طلای بی استفاده دارند و برای تامین نیاز مالی خود به پول نقد نیاز دارند ولی قصد فروش طلا های خود را ندارند مناسب است. افرادی که فرصت زیادی برای تامین وجه مورد نظر خود ندارند و آن های که شرایط دریافت وام از بانک ها را ندارند.

با توجه به شرایط سخت بانک ها و نیاز به ضامن و سپرده گذاری و داشتن دسته چک و…. این وام را تمامی افراد می توانند در کمتر از یک ساعت با قرارداد رسمی از مجموعه افسون گلد دریافت نمایند. بیشتر همکاران ما با ارائه وام طلا به مشتریان خود قرارداد رسمی در اختیار مشتری قرار نمی دهند ولی مجموعه ما یک نسخه از قرارداد رسمی برای دریافت وام طلا را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام طلا از مجموعه افسون گلد

وام طلا یکی از انواع  وام های بدون ضامن است که شما در مدت زمان کوتاه قادر به دریافت آن هستید و برای دریافت وام طلا از مجموعه طلای افسون باید یک سری مدارک همراه داشته باشید که این مدارک شامل :

  • اصل کارت ملی
  • اصل طلا به همراه فاکتور آن
  • عابر بانکی که دارای مشخصات کارت ملی باشد

وام طلا افسون گلد بهترین جایگزین وام طلا بانک ملت

اما افرادی که سکه ندارند و تنها سرمایه آن ها یک سری طلاهای تزئینی است، چه کاری باید انجام دهند؟ در این مواقع می توانید از وام طلای افسون گلد و یا بانک هایی همچون بانک ملی و رسالت استفاده کنید. یک سری مزیت ها در خصوص وام های طلای افسون گلد  وجود دارد که در اینجا به آن خواهیم پرداخت.

  • حفظ سرمایه اولیه

نیازی به فروش طلاهایتان برای داشتن پول نقد ندارید. به راحتی می توانید از طریق وام طلا افسون گلد هم وام دریافت کنید و هم طلاهای خودتان را همچنان نگه دارید.

  • امکان دریافت وام با طلای تزئینی برخلاف وام طلا بانک ملت

مورد و نکته بعدی آن است که در وام طلا بانک ملت صرفا با داشتن سکه می توانید اقدام به دریافت اوراق کنید اما در افسون گلد با داشتن طلاهای تزئینی می توانید وام بگیرید. خوشبختانه این نوع از وام به شکل کاملا نقدی به شما پرداخت می شود و به همین خاطر نیز می توانید از پولی که دریافت کرده اید، برای رفع نیازهای مالی تان استفاده کنید.

  • دریافت وام در مدت زمان کوتاه

پرداخت وام با ضمانت طلا در افسون گلد، در عرض چند ساعت انجام می شود. شرایط پرداخت وام طلا اصلا سخت نیست. به محض ضمانت گذاشتن طلای تان، یک قراردادرسمی تنظیم می شود و مبلغ وام ذکر شده در قرار داد در کمتر از چند ساعت به حساب شما واریز می شود. برای دریافت وام فوری از افسون گلد نیازی به طی کردن بروکراسی های اداری و مالی بانک ها نخواهید داشت.

  • دریافت تضمین به جای دادن تضمین به وام طلا بانک ملت

افسون گلد از شما تضمینی به جز طلایی که به امانت می گذارید، نمی گیرد. اما در عین حال نیز به شما قراردادرسمی به عنوان تضمین می دهد. شما پس از برگرداندن هر قسط از وام، می توانید معادل اقساط پرداخت شده، طلاهای خود را بدون کم و کسری دریافت کنید. حتما در نظر داشته باشید که این نوع از تضمین در واقع نشان دهنده حسن نیت افسون گلد و برای خاطر جمعی مشتریان است.

    • دریافت وام با توجه به سرمایه

دربانک هایی همچون بانک ملی و رسالت که وام طلا ارائه می کنند، یک سقف مشخصی برای این مدل از وام وجود دارد. مسلما این مسئله باعث می شود تا افرادی که طلای زیادی دارند و وام زیادی میخواهند، دچار مشکل شوند. وام طلا بانک  ملت نیز به صورت اوراق است و پول نقد به حساب شما واریز نمی کند. اما در افسون گلد این مشکل وجود ندارد. شما به راحتی می توانید با توجه به سرمایه اولیه ای که دارید، پول نقد فوری و یکروزه را دریافت کنید.

چرا وام فوری از افسون گلد دریافت کنیم؟

در کشور ما به دلیل تورم طلا روز به روز در حال افزایش است و افراد با خرید آن می توانند از طلا به عنوان یک سرمایه استفاده کنند. ما ایرانی ها طلا را می خریم تا سرمایه ما بی ارزش نشود و در صورتی که به پول نیاز داشتیم طلا ها را بفروشیم.

در خانه تمامی ما مقداری طلا برای روز مباد وجود دارد که در صورت نیاز از فروش آن ها پولی به دست بیاوریم و مشکلمان را برطرف کنیم. ولی این روزها به دلیل شرایط سخت بانک ها برای دریافت وام می توانند با مراجعه به مجموعه ما وام فوری و بدون دردسر دریافت نمایند. افسون گلد برای ارائه وام به متقاضیان قرارداد رسمی و قانونی با آن ها می بندد و طلا های به ضمانت گذاشته را مقابل چشمان متقاضی بسته بندی و به اسم وام گیرنده با جزئیات کامل آماده برای ارائه به صندوق امانات بانک  می کند و مشتری با اطمینان کامل از امن بودن مکان نگهداری طلاها می تواند وام طلا دریافت کند.

در قرارداد رسمی مجموعه افسون گلد  تمامی اطلاعات از قبیل وزن طلا، شماره حساب ، مبلغ اقساط و تعداد آن ، مشخصات و عیار طلا  به صورت کامل ذکر می شود.

نکته مهم و قابل ذکر این است که  کارمزد این وام بسیار پایین است و مشتریان بعد از پرداخت اقساط طلا  را تحویل می گیرند. مدت زمان پرداخت اقساط از 3 ماه تا 15 ماه با توجه به نظر مشتری مشخص می شود.

یکی از اصلی ترین مزایای که این وام دارد این است که شما در عین حفظ سرمایه ی خود می توانید در زمان کوتاه وجه مورد نظر خود را دریافت کنید و مشکل مالی خود را برطرف کنید و بعد از پایان قرارداد و پرداخت وام می توانید طلاهای خود را پس بگیرید.

کلام پایانی

وام طلا با ضمانت طلا یکی از راه های بسیار عالی و مناسب برای تامین مبلغ مورد نیاز شما است و شما هم وزن طلای خود می توانید وام دریافت کنید. این وام دارای امکانات بسیار عالی است که شما می توانید آن را در مدت زمان کوتاه دریافت نماید.

در صورتی که نیاز به وام طلا داشته باشید، افسون گلد می تواند انتخاب بهتری نسبت به وام طلا بانک ملت و دیگر بانک ها باشد. حتما این موضوع را در نظر بگیرید که هرقدر طلای بیشتری داشته باشید، با توجه به ارزش روز طلا، وام بیشتری به شما تعلق خواهد گرفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *