وام ودیعه مسکن

مبلغ وام ودیعه مسکن 1403 

یکی از دغدغه های که در مورد وام مستاجری برای مستاجران وجود دارد این است که میزان وام اجاره مسکن چقدر است؟ مبلغ وام ودیعه مسکن 1403 مانند سال های گذشته دارای تغییراتی بوده است و با توجه به افزایش نرخ پول پیش توسط صاحبحانه ها، مقدار این تسهیلات نیز افزایش داشته است. اما شرایط دریافت آن نیز برای بسیاری از جوانان مشکل تر شده است.

مستاجران قبل از اقدام برای دریافت آن باید از تمامی شرایط و مبلغ اقساط و نحوه بازپرداخت آن اطلاعات کافی به دست بیاورند تا بهتر بتوانند برای گرفتن این وام اقدام کنند.

با توجه به این که این وام دارای متقاضیان زیادی است در ادامه این مقاله از سایت افسون گلد توضیحات بیشتری درمورد این وام و روش های جایگزین آن در اختیار شما قرار می دهیم.

 

کدام بانک ها وام ودیعه مسکن پرداخت می کنند؟

در حال حاضر حدود 20 بانک وام ودیعه مسکن پرداخت می کنند که این بانک ها شامل: صادرات، تجارت، رفاه، کار آفرین، نوین، پارسیان، سینا، آینده، خاورمیانه و…. از سری بانک های هستند که وام ودیعه مسکن پرداخت می کنند. در صورتی که مشمول دریافت وام ودیعه مسکن هستید تا پایان سال 1403 می توانید برای ثبت نام اقدام کنید و فرم های مورد نیاز را پر نماید.

 

مراحل ثبت نام وام ودیعه مسکن 1403

متقاضیان برای دریافت این نوع تسهیلات باید به سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن مراجعه نمایند و به سایت مورد نظر وارد شوید و گزینه تسهیلات کمک ودیعه را انتخاب کنید باید بدانید که مبلغ وام ودیعه مسکن 1403 نسبت به سال گذشته دارای افزایش چشمگیری بوده است. بعد قوانین و مقررات مربوط به وام مستاجری را به شما نمایش می دهد که باید آن را مطالعه کنید و بعد از آن بر روی گزینه مطالعه کردم و می پذیرم کلیک کنید.

در اینجا شما باید کد ملی و شماره تلفن خود را وارد کنید و بعد از وارد کردن کد امنیتی گزینه مرحله بعد را انتخاب نماید و مشخصات فردی خود را وارد کنید و گزینه بعد را بزنید و باید افراد تحت تکفل خود را در این جا وارد کنید.

برای تایید شماره موبایل سرپرست یک کد تایید برای شما ارسال می شود که باید آن را در کادر وارد کنید و بعد از وارد کردن کد امنیتی گزینه تایید را بزنید. بعد از انجام این مراحل یک کد تایید به تلفن شما ارسال خواهد شد که نشان می دهد مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشته اید.

 

مبلغ وام ودیعه مسکن 1403

  • میزان وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳​ با توجه به محل زندگی خانواده ها متفاوت است:
  • استان تهران: 200 میلیون تومان
  • مراکز استان ها: 150 میلیون تومان
  • و سایر شهر ها: 100 میلیون تومان
  • و روستاها : 40 میلیون تومان

مبلغ اقساط این وام براساس سود 18 درصدی محاسبه می شود که باید حداکثر طی 5 سال تسویه شود.

 

اگر شرایط دریافت وام مستاجری را نداشته باشیم، چه کار کنیم؟

با توجه به توضیحاتی که در مورد وام ودیعه مسکن در اختیار شما قرار دادیم تا حدودی با این وام آشنا شدید و در مورد نحوه ثبت نام آن اطلاعاتی به دست آوردید. از این رو باید بدانید که این وام مانند دیگر تسهیلات بانکی دارای مراحل نسبتا سخت و پیچیده ای است و نیاز به ضامن دارد. پس شما می توانید از وام طلا به جای وام ودیعه مسکن استفاده کنید بدین صورت که با امانت گذاشتن طلا های خود نزد بانک و موسسات می توانید به اندازه ارزش طلا های خود وام دریافت کنید.

وام طلا از سری وام های آسان و سریع است به این دلیل آن را به نام وام فوری می شناسند و دیگر نیازی نیست که شما طلا های خود را بفروشید.

شرایط دریافت وام طلا بسیار آسان است و شما تنها با داشتن مقداری طلا می توانید وام مورد نظر خود را دریافت کنید.

این وام نیازی به ضامن ندارد و طلا های شما نقش ضامن را دارند و شما بعد از پرداخت هر قسط می توانید مقداری از طلا های خود را پس بگیرید. این نوع از وام دارای کار مزد بسیار پایینی است و شما می توانید با خیال راحت آن را در کمترین زمان از موسسات خصوصی و یا بانک ها دریافت نماید.

مدارک لازم برای دریافت وام طلا شامل: مدارک شناسایی مانند کارت ملی و شناسنامه، فاکتور خرید طلا، تنظیم قرارداد رسمی، چند گرم طلا به عنوان ضمانت.

 

مزایای دریافت وام طلا

یکی از مزایای اصلی وام به دارندگان طلا این است که دیگر نیازی به فروش طلا ها نیست و شما با دریافت این وام می توانید طلا های خود را به امانت بگذارید و در عوض وام مورد نیاز خود را دریافت نماید.

همانطور که می دانید فروش طلا در این وضعیت اقتصادی اصلا کار درست و عاقلانه ای برای رفع نیاز مالی نیست چون ممکن است با توجه به نرخ تورم قیمت طلا در طول چند ماه رشد قابل توجهی داشته باشد.

یکی دیگر از مزایای وام طلا این است که شما می توانید تعیین کنید که اقساط وام به چه صورت باشد تعیین اقساط تا 18 ماه امکان پذیر است.

دریافت این وام سریع و فوری است و نیازی به انتظار و دریافت نوبت نمی باشد.

بعد از پرداخت هر قسط از وام می توانید به همان اندازه از طلا های خود را پس بگیرید.

تمامی مراحل این وام برخلاف بانک ها در کوتاه ترین زمان انجام می شود بدون نیاز به کاغذ بازی.

 

جمع بندی

اکثر خانم ها دارای مقداری طلا هستند که تنها از آن ها در جشن ها استفاده می کنند در صورتی که می توان از این طلا ها به عنوان ضمانت استفاده کرد و مبلغ قابل توجهی وام دریافت کرد. از این رو شما می توانید با سپردن طلا های خود به موسسه افسون گلد وام دریافت کنید و آن را با پایین ترین کارمزد باز گردانید.

این موسسه فرصتی فوق العاده برای متقاضیان به وجود آورده است که با سرمایه های خود مانند طلا بتوانند وام فوری دریافت کنند. این افراد می دانند که برای دریافت وام بانکی باید مدت زمان زیادی را به انتظار بنشینند در صورتی که در وام طلا اینگونه نیست و شما در مدت زمان اندک می توانید وام خود را دریافت کنید. پس با این تفاسیر دریافت این وام نسبت به وام ودیعه مسکن 1403 بسیار به صرفه تر است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *