وام طلا بانک کارگشایی

وام طلا بانک کارگشایی

بانک کارگشایی یکی از بانک هایی است که وام های مناسبی را به مشتریان خود عرضه می کند. این بانک برای پرداخت وام، شرایط مشخص و معقولی در نظر گرفته و افرادی که در این بانک سپرده داشته باشند و بتوانند ضامن رسمی و معتبر ارائه دهند، امکان دریافت وام از بانک کارگشایی را خواهند داشت. اما یکی از وام هایی که این روز ها بیشتر مورد توجه قرار گرفته، وام طلا بانک کارگشایی است که نیازی به ضامن ندارد. برای آن که بتوانید شرایط وام این بانک را بدانید و = در مورد وام طلای بانک کارگشایی اطلاعات بیشتری را به دست آورید، در ادامه این مقاله همراه با ما باشید.

 

آیا وام طلا بانک کارگشایی صحت دارد؟

بله، بانک کارگشایی نیز همچون برخی از بانک ها اقدام به ارائه وام طلا می کند. این نکته سبب می شود تا بسیاری از مشتریانی که دوست دارند طلای خود را نگه دارند و از طرفی نیز نیاز به پول فوری دارند، بخواهند از این روش استفاده کنند. اما چند عیب در این خصوص وجود دارد که بهتر است از آن ها باخبر شوید. در اینجا سعی می کنیم تا به این موارد اشاره کنیم.

  • محدود بودن مبلغ 

اولین عیب مربوط به وام طلا بانک کارگشایی این است که مبلغی که به شما به عنوان وام داده می شود، بسیار کمتر از ارزش طلایی است که به عنوان ضمانت به بانک تحویل می دهید. این موضوع می تواند برای کسانی که نیاز به مبلغ مشخصی از پول دارند، مشکل ساز شود. در واقع شما نمی توانید هرچقدر طلا دارید ضمانت بگذارید و انتظار پرداخت وام به دارندگان طلا را از طرف بانک داشته باشید.

  • تعیین مقدار وام از قبل

همانطور که گفتیم سقف دریافت وام طلا بانک کارگشایی از پیش تعیین شده است و حتی اگر مقدار بیشتری طلا داشته باشید هم نمی توانید بیش از آن چیزی که می خواهید، وام طلا دریافت کنید. این محدودیت سبب می شود تا مشکلات مالی بسیاری از افراد حل نشده باقی بماند. در واقع شما در ازای ضمانت گذاشتن مقدار مشخصی طلا، مبلغی وام که از قبل تعیین شده را دریافت می کنید.

در حال حاضر، دو نوع وام قرض الحسنه و وام جعاله به عنوان وام با ضمانت طلا در بانک کارگشایی ارائه می شود. در وام قرض الحسنه طلای بانک کارگشایی می توانید به ازای امانت گذاشتن 20 گرم طلا، 5 میلیون تومان وام دریافت کنید. اما در وام جعاله می توانید با امانت گذاشتن 50 گرم طلا، 20 میلیون تومان وام دریافت نمایید.

  • نیاز به افتتاح حساب 

برای دریافت وام طلا بانک کارگشایی لازم است در این بانک حتما حساب مناسبی را افتتاح کنید. این موضوع قطعا فرایند وقت گیری است و می تواند برای کسانی که نیاز به دریافت وام فوری دارند، مطلوب نباشد. علاوه بر این، بانک از شما می خواهد که گردش حساب تان ارائه کنید که باید گردش معتبر و قابل قبولی باشد که نشان می دهد شما می توانید اقساط وام را پرداخت کنید. در غیراینصورت، شما شرایط دریافت وام طلا را نخواهید داشت.

  • عدم تعلق وام به سکه

در وام طلا بانک کارگشایی نمی توانید با ضمانت گذاشتن شمش و یا سکه اقدام به دریافت مبلغ مورد نظر خود کنید. در حقیقت این وام ها فقط به طلاهای تزئینی تعلق می گیرند.

  • نحوه بازپرداخت بدون تغییر

معمولا برای بازگرداندن وام ها به بانک ها می توانید هر ماه کمی از مبلغ را به صورت اقساط تسویه نمایید. این در صورتی است که برای بازگرداندن وام طلا بانک کارگشایی لازم است که در پایان سال مبلغ مورد نظر را همراه با کارمزد آن بازگردانید. خوشبختانه این امکان را بانک برای شما فراهم کرده که اگر در موعد مقرر نتوانید وام خود را تسویه کنید، می توانید وام را یک سال دیگر نیز تمدید کنید. اما پس از عدم پرداخت در دومین بار، به ازای هر یک ماه تاخیر باید یک درصد اضافه تر پرداخت کنید.

 

چرا وام طلای افسون گلد بهتر از وام طلا بانک کارگشایی است؟

افسون گلد در حال حاضر یکی از بهترین گزینه ها برای دریافت وام طلا است. این موسسه در کوتاه ترین زمان ممکن، وام مورد نظر شما را با در نظر گرفتن بیشترین ارزش طلا به شما پرداخت می کند. این موضوع سبب می شود تا هم شما خیالتان از بابت مبلغ وام راحت باشد و هم باعث می شود تا مشکلتان حل شود.

در افسون گلد هیچ ضمانتی به جز طلایی که امانت می گذارید از شما گرفته نمی شود. در عوض دو نسخه قرار دادرسمی تنظیم می شود که در آن تمام اطلاعات مربوط به طلایی که ضمانت گذاشتید، مبلغ وام و نحوه بازپرداخت ذکر می شود. یک نسخه از این قرارداد تا عودت کامل طلاهایتان نزد شما باقی می ماند.

به همین خاطر می توانید با خیال راحت از وام طلا افسون گلد استفاده کنید و نیازی به افتتاح حساب و اعتبار حساب نداشته باشید. حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که این مجموعه سعی کرده است تا پایین ترین نرخ کارمزد را برای وام های شما در نظر بگیرد و شما هر مقدار طلا داشته باشید می توانید نزد ما ضمانت بگذارید و معادل نرخ روز طلا، وام دریافت کنید.

این مسئله می تواند سبب شود که شما بیشترین مقدار مبلغ پول را دریافت کنید و از این طریق به راحتی می توانید مشکلاتی که دارید را حل نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *