وام فوری بدون ضامن

وام فوری بدون ضامن

وام بدون ضامن یکی از تسهیلات بسیار مهم و فوری است که  امروزه توسط  برخی از موسسه‌ های معتبر اعطا می‌ شود تا افراد بتوانند بدون دردسر کمتر آن را دریافت کرده و سرمایه‌ گذاری کنند. از جمله این تسهیلات  می‌ توان به وام طلا اشاره کرد که شرایط فوق العاده ای برای تامین نیازهای مالی در کوتاهترین زمان ممکن دارد.

اگر به دنبال دریافت وام فوری بدون ضامن هستید، تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا شرایط پرداخت وام طلا را بررسی کنیم.

 

انواع وام فوری و بدون ضامن

انواع مختلفی از وام فوری و بدون ضامن توسط بانک ها و موسسات مختلف پرداخت می شود که در ادامه برخی از آنها را به شما معرفی می کنیم:

 

وام بدون ضامن با سپرده طولانی مدت

برخی از بانک ها و موسسات در شرایطی به شما وام فوری و بدون ضامن می دهند که یک حساب بلند مدت در بانک داشته باشید که میانگین و گردش حساب کافی داشته باشد. برای پرداخت این نوع وام، حساب شما مسدود می شود و حدود 90 درصد از مبلغ سپرده مسدود شده به شما وام داده می شود.

 

وام بدون ضامن با سند ملکی

یکی دیگر از انواع وام های فوری و بدون ضامن، تسهیلاتی است که با ضمانت گذاشتن سند ملکی به شما اعطا می شود. این وام ها نیاز به کارشناسی دارد و با اینکه به عنوان وام فوری شناخته می شود معمولا مدتی زمان می برد تا کارشناس، ارزش ملک شما را تعیین کرده و بانک مدارک شما را برای پرداخت وام تایید کند.

 

وام طلا

همانطور که می‌ دانید وام طلا یک وام فوری و بدون نیاز به ضامن است که می توانید با به امانت گذاشتن طلای خود به اندازه ۸۰ تا ۹۰  درصد ارزش آن را دریافت کنید در واقع جهت دریافت وام طلا شما نیاز به هیچ ضمانتی مثل چک ندارید و تنها ضامن شما طلای شما است که آن هم پس از پرداخت وام  به شما بازگشت داده می شود.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت وام بدون ضامن طلا شامل اصل طلا یا سکه با فاکتور رسمی، کارت ملی و یک شماره حساب است. از شما هیچگونه اجاره نامه یا سند مالکیت، گواهی اشتغال یا ضامن رسمی برای پرداخت این وام درخواست نمی شود.

لازم به ذکر است که همه افراد می توانند وام فوری بدون ضامن را با ضمانت گذاشتن طلای خود دریافت کنند: از جمله

  • کسانی که ضامن کارمند یا رسمی ندارند،
  • کسانی که توانایی سپرده گذاری طولانی مدت در بانک ها را ندارند،
  • کسانی که به اندازه طلا دارند اما قصد فروش آن را ندارند،

 

شرایط دریافت وام طلا

شرایط دریافت وام بدون ضامن برای دارندگان طلا بسیار ساده است. شاید برایتان تعجب آور باشد که بدانید می‌ توانیم تا معادل ارزش طلای خود را وام فوری دریافت کنیم. این وام فوری و بدون ضامن نیازی به باز کردن حساب در بانک ندارد و در ازای ضمانت گذاشتن طلایتان می توانید در کمتر از نیم ساعت آن را دریافت کنید.

وام طلا افسون گلد بر خلاف دیگر وام‌ های بدون ضامن بانکی با شرایط راحت‌ تری پرداخت می‌ شود و تنها شرط پرداخت این وام، داشتن طلا است به علاوه برای دریافت وام فوری طلا هم طلای شما با نام و مشخصات خودتان در صندوق امانات نگهداری می‌ شود وهم یک قرارداد رسمی به شما داده می شود تا زمانی که وام را پرداخت می کنید بابت ضمانت گذاشتن طلایتان نگرانی نداشته باشید. البته می‌ توانید به اندازه پرداختی خود از طلاها برداشت کنید که این یکی دیگر از مزیت‌ های دریافت وام طلا از موسسه ما نسبت به بانک‌ ها است.

جهت دریافت وام‌ های فوری تمام مراحل قانونی در دفتر خانه موسسه مربوطه انجام شده و برای هر پرونده وام، یک قرارداد کاملاً رسمی و قانونی تهیه می‌ شود تا شما با خیال راحت طلای خود را نزد این موسسه‌ گذاشته و وام آن را دریافت کنید.

 

از کجا وام بدون ضامن بگیریم؟

برای دریافت وام بدون ضامن می‌ توان به موسساتی مانند بلو بانک، بانکینو، رادوین گلد و افسون گلد مراجعه کرد و یا به صورت آنلاین مراحل ثبت نام و دریافت این وام را پیش برد اما دریافت وام بدون ضامن از افسون گلد  به مراتب بهتر از دیگر موسسه‌ ها است زیرا این مجموعه در دهه‌ های اخیر به بهترین نحو ممکن وام طلا فوری بدون ضامن را به مشتریان خود ارائه داده است و توانسته است بدون ایجاد هرگونه مشکلی اعتماد آنان را جلب کند.

این موسسه همچنین  به دلیل داشتن کادر با تجربه  و کاربلد نسبت به دیگر موسسات و همچنین تامین منابع مورد نیاز، مبلغ وام را هرچه سریعتر به حساب شما واریز م یکند و می‌ توانید برای سرمایه‌ گذاری خود زودتر اقدام کنید.

 

مدارک لازم برای دریافت وام بدون ضامن

جهت دریافت وام فوری از بانک‌ها و موسسه‌ های مختلف شرایط متفاوتی وجودارد به عنوان مثال برای  دریافت وام طلا از بانک ملی شما باید نزد این بانک حساب داشته باشید در موارد دیگری لازم است که فیش حقوقی، گواهی اشتغال به کار و اعتبارسنجی بانکی برای نداشتن چک برگشتی و اقساطی به بانک یا موسسه مربوط ارائه دهید.

در اینجا نیز یک استثنا داریم که شما می‌ توانید با کمک آن وام  طلای خود را راحت‌تر دریافت کنید و آن دریافت وام از موسسه افسون گلد است زیرا این مجموعه معتبر جهت دریافت وام طلا تنها پس از دریافت طلا های شما و بستن قرارداد رسمی اقدام به واریز پول به حساب شما می‌ کند و دیگر شما نیاز به فیش حقوقی و دیگر مواردی که در بالا ذکر کردیم جهت دریافت این وام نخواهید داشت.

 

 

 

کلام آخر

در این مقاله در ارتباط با وام فوری بدون ضامن شرایط آن و مدارک لازم برای دریافت این وام را ذکر کردیم و درباره یکی از بهترین وام‌ های بدون ضامن یعنی وام طلا توضیحات مختصر و مفیدی داده شد. وام طلا به عنوان یک وام فوری و بدون ضامن در راس این وام‌ ها قرار دارد زیرا می‌ توانید به اندازه ۸۰ تا ۹۰ درصد ارزش طلای خود هر کدام از این وام‌ ها را نیاز دارید دریافت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *