وام طلا بانک صادرات

وام طلا بانک صادرات

قطعا برای شما هم پیش آمده است که در شرایط نابسامان مالی قرار بگیرید و بخواهید از اندوخته طلایی که دارید، استفاده کرده و مشکل خود را حل کنید. خوشبختانه طی چند سال اخیر با امکان گرفتن وام با ضمانت طلا دیگر فروختن طلا در زمان مشکلات اقتصادی تنها راه حل نیست. البته روش های دیگری نیز وجود دارند که می توانید از آن ها استفاده کنید اما اگر حساب بانکی فعالی در بانک صادرات داشته باشید احتمالا به فکر وام طلا بانک صادرات می افتید.

درست است که گرفتن وام طلا می تواند مشکلات اقتصادی شما را به سرعت حل کند اما امکان گرفتن وام طلا بانک صادرات در حال حاضر وجود ندارد. اگر حساب معتبر شما در بانک صادرات باشد احتمالا از این خبر ناامید شدید اما جای نگرانی نیست، در این مقاله درباره مزایای دریافت وام طلا و معتبرترین مرکز وام طلا که می توانید با خیال راحت با ضمانت گذاشتن طلا، سرمایه مورد نیازتان را تامین کنید شما را راهنمایی می کنیم.

 

دروغی به نام وام طلا بانک صادرات

بسیاری از وبسایت ها و همچنین اکانت های اینستاگرامی این خبر کذب را منتشر می کنند که بانک صادرات بر روی طلاهایی که دارید به شما وام بانکی می دهد. این موضوع کاملا از پایه و اساس دروغ بوده و بهتر است روی آن حساب نکنید. با این حال این مسئله به این معنا نیست که نمی توانید از هیچ بانک و موسسه دیگری این مدل از وام را دریافت کنید.

 

از کجا باید وام طلا بگیریم؟

تا اینجا متوجه شدیم که امکان دریافت وام طلا بانک صادرات در حال حاضر وجود ندارد و این بانک وامی به عنوان وام طلا ارائه نمی کند. بنابراین اگر می خواهید این نوع از وام را دریافت کنید، باید به دنبال موسسه دیگری باشید.

اما زمانی که می خواهید طلاهای خود را به امانت بگذارید، حتما باید مرکز یا موسسه ای را پیدا کنید که مطمئن و معتبر باشد. عدم اطمینان از موسسه وام دهنده می تواند بنا به دلایلی همچون تازه تاسیس بودن، نا رضایتی مشتریان قبلی و… رخ دهد. اگر تحقیقات لازم را قبل از دریافت وام انجام دهید و به موسسه معتبری مراجعه کنید، در دام کلاهبرداری با وام طلا نمی افتید.

خوشبختانه طلای افسون هیچکدام از این معایب را ندارد و به سادگی می توانید به این موسسه اعتماد کرده و از خدمات آن استفاده کنید. موسسه طلای افسون که با نام افسون گلد در حال فعالیت است، یکی از معتبرترین و به روز ترین موسساتی است که در این زمینه و حوزه فعالیت می کند.

برای دریافت کردن وام طلا از این موسسه لازم نیست مدارک یا شرایط خاصی داشته باشید. فقط باید مقداری طلا به عنوان ضمانت نزد افسون گلد بگذارید و پس از دریافت قرارداد رسمی می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به راحتی مبلغ مورد نیاز خودتان را به صورت وام دریافت نمایید.

 

مزیت های وام طلا نسبت به وام های بانک صادرات

مسلما گرفتن وام طلا می تواند برای بسیاری از افراد که به دنبال راه حلی برای تامین مالی فوری هستند، مزیت های زیادی داشته باشد و سبب حفظ سرمایه اولیه آن ها شود. به همین خاطر نیز توصیه می کنیم تا حتما شما نیز مزیت های مربوط به این مدل از وام را بررسی کرده و سپس با توجه به همین موضوع اقدام به دریافت وام طلا کنید.

حفظ سرمایه اولیه

اولین نکته و مزیتی که وجود دارد، مربوط به حفظ شدن سرمایه اولیه است. دریافت وام با ضمانت طلا تنها روشی است که به شما کمک می کند سرمایه اولیه خود را به راحتی حفظ کنید و نیازی به فروش طلاهایی که هدیه یا یادگاری گرفتید، ندارید. شما صرفا با امانت گذاشتن طلاها می توانید مبلغی که نیاز دارید را دریافت کنید و همچنان مالک سرمایه باارزشی که داشتید باقی بمانید.

 

دریافت وام در کوتاه ترین زمان ممکن

یکی دیگر از مزایای وام طلا، دریافت مبلغ وام در کوتاه ترین زمان ممکن است. درست است که امکان دریافت وام طلا بانک صادرات وجود ندارد، اما حتی اگر چنین شرایطی وجود داشت، شما نمی توانستید به سرعت وام یکروزه از بانک دریافت کنید. در حالیکه با مراجعه به افسون گلد می توانید  در عرض مدت زمان بسیار کوتاهی پروسه ضمانت گذاشتن طلا و همچنین دریافت مبلغ وام را انجام دهید.

پرداخت وام به دارندگان طلا از طرف مجموعه افسون گلد در کمتر از چند ساعت پس از تنظیم قرارداد رسمی انجام می شود. پس اگر نیاز فوری به پول دارید می توانید سریعا آن را حل کنید. در واقع بروکراسی اداری و همچنین کاغذ بازی های معمول که برای دریافت وام طلا بانک صادرات وجود دارد را در این مجموعه نخواهید داشت.

عدم نیاز به سپرده و ضامن برخلاف وام های بانک صادرات

مزیت بعدی وام طلا نسبت به وام های بانک صادرات این است که در این روش هیچگونه نیازی به ضامن نخواهید داشت. ضمانت و یا سپرده کردن پول برای چندین ماه در بانک برای بسیاری از افراد امکان پذیر نیست. به همین خاطر نیز توصیه می کنیم تا حتما اگر طلایی دارید، از آن استفاده کنید و وام مورد نظر خودتان را دریافت کنید.

کارمزد مناسب وام طلا

یکی دیگر از مزایایی که در شرایط وام طلا وجود دارد مربوط به کارمزدهای مناسب آن می شود که از وام های بانک صادرات بسیار پایین تر است. شما می توانید کمترین کارمزدها را در این مدل از وام داشته باشید و مبلغ مورد نظر خودتان را با اقساط قابل پرداخت در طولانی مدت، وام بگیرید.

کلام پایانی

با توضیحاتی که دادیم متوجه شدید که وام طلا بانک صادرات وجود ندارد و نباید به دنبال این مسئله و پیگیری آن باشید. اگر بنا به هر دلیلی نیاز به وام بانک صادرات دارید و می خواهید طلاهای خودتان را نیز حفظ کنید، بهتر است به شعبه افسون گلد مراجعه کنید و با توجه به روند ساده ای که برای دریافت وام با ضمانت طلا وجود دارد، وام فوری و یکروزه خودتان را دریافت کنید.