وام طلای افسون شهریار و اسلامشهر

وام طلای افسون در شهریار و اسلامشهر

طلا یکی از دارایی های ارزشمند هر خانواده است که از قرن ها پیش توانسته است انسان را مجذوب کند. ارزش این دارایی به قدری بالا است که بیشتر مردم مقداری از آن را به صورت النگو و سکه و…  در خانه نگهداری می کنند. پس میتوان گفت افراد در هنگام نیاز مالی می توانند از این دارایی های خود به جای فروش آن ها وام دریافت کنند تا سریعتر مشکل آنها برطرف شود. این وام به همه افرادی که مقداری طلا داشته باشند، تعلق می گیرد و یکی از موسساتی که امکان دریافت این تسهیلات را فراهم کرده، افسون گلد است. در این مقاله می خواهیم به این سوال مهم پاسخ بدهیم که شرایط دریافت وام طلای افسون در شهریار و اسلامشهر چگونه است؟

 

وام طلای افسون در شهریار و اسلامشهر چگونه است؟ 

طلا یک فلز ارزشمند و دارایی با ارزش است که از آن می توان برای دریافت وام های آسان و سریع استفاده کرد. پس در مواقع ضروری که به وام نیاز دارید می توانید از روی این طلا ها وام با کار مزد پایین دریافت کنید.

وام طلا یک راه تضمین شده است که قرار دادن طلا های خود میتوانید میزان نقدینگی مورد نیاز خود را با آن تامین کنید.

فروش طلا با توجه به کار مزد ساخت بالای آن باعث به وجود آمدن ضرر زیادی برای فرد می شود. چون بعد از حل شدن مشکل مالی هنگامی که بخواهید همان مقدار طلا را دوباره خریداری کنید باید هزینه کارمزد ساخت طلا و افزایش قیمت طلا را بپردازید.

وام طلا یک نوع وام فوری است که افراد در کمترین زمان ممکن برای تامین نیاز مالی خود می توانند از آن بهره ببرند. همچنین در برخی از شهرها وام طلای بانک آینده وجود دارد که متقاضیان میتوانند برای دریافت وام هم به این مراکز مراجعه کنند.

 

شرایط دریافت وام طلا

برای دریافت وام طلای افسون شهریار و اسلامشهر باید به بانک یا موسسات خصوصی مراجعه کنید. این نوع وام جزو وام های است که شما می توانید در کمتر از یک ساعت مبلغ 80 درصد از ارزش طلای خود را دریافت نماید.

این وام نیازی به سپرده بانکی و سفته ندارد و تنها با امانت گذاشتن طلا های خود می توانید وام مورد نیاز را دریافت کنید.

همچنین بعد از تسویه کردن مبلغ وام طلا می توانید آن ها را پس بگیرید.  برای این نوع وام هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید از 30 میلیون تا 2 میلیارد وام طلا دریافت کنید.

که برای دریافت این نوع وام شما باید مدارک زیر را ارائه دهید:

 • حضور مالک طلا
 • اصل مدارک شناسایی مالک
 • اصل فاکتور خرید
 • کپی مدارک محل سکونت
 • همراه داشتن طلا ها

باید بدانید که شرایط دریافت این وام برای همه یکسان است و هیچ محدودیتی برای پرداخت آن وجود ندارد. این نوع وام تنها برای مواقع ضروری نیست و یک فرصت فوق العاده برای صاحبان مشاغل کوچک است تا بتوانند با این وام برای توسعه و رشد کسب و کار خود استفاده کنند.

 

تفاوت دریافت وام طلا با وام آنلاین چیست؟ 

برای دریافت وام آنلاین باید به صورت آنلاین از سامانه های خرید اقساطی مثل بلوبانک یا لندو که مرتبط به بانک آینده است، وارد شوید و یک سری مراحل را انجام دهید:

 • به سایت وارد شوید و درخواست خود را ثبت نماید
 • حتما باید در بانک متصل به آن درگاه آنلاین، حساب داشته باشید در صورت نداشتن باید حساب بانکی باز کنید.
 • بعد از اعتبارسنجی باید پیش پرداخت وام خود را واریز و مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنید.
 • باید حتما سفته بانکی را از سامانه بانک آینده تهیه و آن را با امضای الکترونیکی امضا نماید.
 • قرارداد های بانک را به صورت آنلاین امضا کنید.
 • در این جا مبلغ وام در کارتی که خریداری کرده اید واریز می شود و شما با آن می توانید خرید خود را انجام دهید.

بعد از دریافت این کارت هیچ گونه محدودیت خریدی برای شما وجود ندارد و می توانید از هر جایی برای خرید اقدام کنید.

 

مزایا  دریافت وام طلای افسون در شهریار و اسلامشهر

یکی از مزایای مهم این وام این است که شما طلا های خود را نمی فروشید و همچنان صاحب آن ها هستید و بعد از پرداخت اقساط وام خود می توانید آن ها را پس بگیرید.

از دیگر مزایای این وام می توان به کار مزد پایین آن اشاره کرد کار مزد پایین این وام باعث شده است که این وام طرفداران خاص خود را داشته باشد.

دریافت این وام در کمتر از یک ساعت انجام می شود و نیازی به کاغذ بازی ندارد.

در این وام نیازی نیست که شما دارای اعتبار حساب یا سپرده گذاری باشید و این از ویژگی های بارز این حساب محسوب می شود.

شما طلا را به عنوان ضمانت قرار می دهید و شما یک قرار داد رسمی دریافت می کنید تا از پرداخت آن ها مطمئن شوید و با خیال راحت طلا های خود را نزد بانک و موسسات امانت بگذارید.

یکی دیگر از مزایای مهم دریافت وام طلا این است که شما پول نقد دریافت می کنید در حالیکه بسیاری از وام های فوری و بدون ضامن که در حال حاضر به عنوان تسهیلات آنلاین پرداخت می شود فقط برای خرید کالا است و شما با وجهی که در کارت موجود است فقط می توانید از فروشگاه های خاصی، کالا خریداری کنید. در حالیکه با دریافت وام طلا چنین محدودیتی ندارید و به راحتی می توانید مبلغ وام را در هر شرایطی خرج کنید.

 

جمع بندی

در این مقاله از سایت افسون گلد سعی کردیم توضیحات مفید و کوتاهی را در مورد وام طلای افسون شهریار و اسلامشهر در اختیار شما قرار دهیم.  باید توجه کنید که این موسسه در تهران واقع شده است و شما برای دریافت این وام و اطمینان از انجام مراحل دریافت وام باید به شعبه افسون گلد در تهران مراجعه کنید.  نکته قابل ذکر این است که شهرستانی های عزیزی که قصد دریافت این نوع وام را دارند در صورت مراجعه به موسسه ما شامل 50 درصد تخفیف کمیسیون هم می شوند که بهترین فرصت برای دریافت وام طلای افسون در شهریار و اسلامشهر است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *