وام طلاق

طلاق یکی از سخت ترین اتفاقاتی است که هر زوجی ممکن است در زندگی مشترک آن را تجربه کنند. اما آنچه که این اتفاق را سخت تر می کند، عدم توانایی مالی مرد برای پرداخت مهریه زن است. بسیاری از مردان به دلیل عدم توانایی در پرداخت مهریه به زندان افتاده اند یا با شرایط بسیار سختی به صورت اقساطی این مبلغ را پرداخت می کنند. اگر شما هم در چنین شرایطی قرار دارید ممکن است مقاله امروز راه حل مشکلاتان باشد. زیرا می خواهیم درباره دریافت وام طلاق با ضمانت گذاشتن طلا صحبت کنیم.

آیا درباره وام طلاق با ضمانت طلا اطلاعات کافی ندارید؟!! ما به شما کمک می کنیم که این شرایط سخت را با دغدغه و فشار کمتری بگذرانید.

 

 

دریافت وام  طلاق بانکی

اگر به بانک ها مراجعه کنید و درخواست وام طلاق داشته باشید متوجه می شوید که هیچک از بانک های کشور چنین وامی به شما نمی دهند. اما برخی از بانک ها وامی به عنوان وام مهریه دارند که با مبلغ محدودی می توانید آن را دریافت کنید.

وام مهریه معمولا برای مردانی که باید مبلغ بالایی را هنگام طلاق به زوجه خود پرداخت کنند، راهگشا نیست. ما به این افراد پیشنهاد می دهیم که برای دریافت وام طلا می  توانید به بانک ها و موسسه‌ های معتبر مانند موسسه افسون گلد مراجعه کنید و آن را در سریع‌ ترین زمان ممکن و با شرایط آسان نسبت به دیگر وام های بانکی دریافت کنید.

 

وام طلا چیست؟

منظور از وام طلا که بدون ضامن و فوری است و چند سالی است توسط برخی از بانک‌ ها مانند بانک ملی، بانک ملت، بانک کارگشایی و مجموعه‌ های معتبری مانند افسون گلد به مشتریان ارائه می‌ گردد، وامی است که در ازای ضمانت گذاشتن طلا بدون نیاز به ضامن رسمی پرداخت می شود.

 

مزایای وام طلا

وام طلا که از بانک‌ ها و موسسات معتبر دریافت می‌ شود دارای مزایای زیر است

دریافت سریع و کمتر از ۳۰ دقیقه

دارندگان طلا در کمتر از ۳۰ دقیقه معادل با ۸۰ تا ۹۰ درصد ارزش روز طلای خود را بدون هیچ گونه ضامن یا چک دریافت می‌ کنند.

حفظ ارزش طلا

از دیگر مزایای وام طلا این است که ارزش آن همچنان حفظ می‌ شود و در پایان و پرداخت قسط های خود نیز می‌ توانید آن را به طور کامل دریافت کنید.

بدون نیاز به ضامن

مهمترین مزیت دریافت وام طلا این است که شما بدون نیاز به معرفی ضامن می‌ توانید آن را دریافت کنید در عین حال شما یک قرارداد رسمی دریافت می کنید که نشان می دهد چقدر طلا ضمانت گذاشتید و چه مبلغی را وام گرفتید.

 

وام طلاق برای چه افرادی است؟

وام طلاق برای مردانی است که می‌ خواهند مهریه زوجه خود را پرداخت کنند. مردان معمولا مجبور می شوند برای تامین مهریه خانم هایشان، برخی از دارایی ها یا املاک خود را بفروشند. اما پرداخت وام به دارندگان طلا آنها را از فروختن این سرمایه ارزشمند، معاف میکند. آقایان می توانند با ضمانت گذاشتن هر مقدار طلایی که به عنوان سرمایه جمع آوری کرده بودند، معادل نرخ روز، پول نقد دریافت کنند و مهریه ای که به عهده شان گذاشته شده پرداخت کنند. با این شرایط، همچنان مالک طلای خود خواهند بود و مشکل مالی شان را نیز برطرف کرده اند.

همچنین این وام برای خانم‌ های که طلاق گرفته‌اند و هزینه لازم برای گذراندن زندگی را ندارند، مناسب است. بسیار از مواقع خانم ها ماهیانه طلا یا سکه از همسر سابق شان به عنوان مهریه دریافت می کنند و برای گذران زندگی مجبورند این طلا و سکه ها را بفروشند، درحالیکه راه حل منطقی تر دریافت وام با ضمانت طلا است.

وام طلایی که افراد می‌ توانند دریافت کنند مربوط به شخص خاصی نمی‌ شوند و همه افراد می‌ توانند با داشتن طلا و به ضامنت گذاشتن آن وام فوری بگیرند. به عبارتی وام طلا به افراد زیر تعلق می‌گیرد:

 • کسانی که نیاز به گرفتن وام طلاق دارند ولی ضامن ندارند
 • افرادی که فرصت و وقت کافی برای بروکراسی بانکی و اداری را ندارند.
 • کسانی که طلا دارند اما مایل به فروش آن نیستند و می‌ خواهند از وجود آن بهره‌مند شوند.
 • افرادی که به وجه نقد نیاز دارند و کسانی که چک کارمندی ندارند.
 • افرادی که شرایط خاص جهت دریافت وام بانکی را ندارند.

 

چرا دریافت وام طلا به صرفه است؟

اکنون که شرایط اقتصادی تا حدود زیادی سخت شده است فروش طلا کار آسانی نیست این در صورتی است که بسیاری از افراد به دلیل مشکلات مالی مجبور به فروش طلای خود می‌ شوند بنابراین بهتر است به جای فروش آن از مزیت وام طلا استفاده کنند تا از فروش طلای خود جلوگیری کرده و همچنان طلای خود را حفظ کنند.

 

مراحل دریافت وام طلا

 • مراجعه به صورت حضوری به موسسه افسون گلد و یا ورود به سایت آن به صورت آنلاین و دریافت اطلاعات لازم در این مورد
 • عقد قرارداد رسمی جهت اطمینان از باز پس دادن طلاهای خود
 • پرداخت آنی سرمایه و وجه نقد مورد نیاز مشتری
 • نگهداری طلا در صندوق امانات یا گاوصندوق‌های این سازمان.
 • قسط بندی
 • تحویل طلا به ازای پرداخت هر یک از اقساط پرداخت شده.

 

جمع‌بندی

در این مقاله به بررسی وام طلا برای کسانی که قصد گرفتن وام طلاق را دارند اما شرایط آن را ندارند پرداختیم و توضیحات لازم در ارتباط با وام طلا را ذکر کردیم. در ادامه تکمیل این توضیحات، به شما مجموعه رادوین گلد را معرفی می‌ کنیم تا برای دریافت وام فوری خود از طریق ضمانت گذاشتن طلا با کمک این مجموعه اقدام کنید و از این مجموعه معتبر وام یکروزه خود را بدون هر گونه درد سر و شرایط سخت دریافت کنید.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *