وام مشاغل

وام مشاغل

بحث اشتغال جوانان یکی از مشکلاتی است که کشور همواره با آن مواجه بوده است و دولت هر ساله به دنبال ارائه راهکارهایی است که بتواند نرخ بیکاری جوانان را کاهش دهد. یکی از این راهکارها، پرداخت وام مشاغل توسط بانک ها است که معمولا برای راه اندازی یک کسب و کار جدید به کارافرینان و افراد نخبه تعلق می گیرد.

شرایطی که دولت برای دریافت وام اشتغال زایی در نظر گرفته برای بسیاری از جوانان امکان پذیر نیست. به همین دلیل، برای راه اندازی یک کسب و کار جدید یا تامین مالی پروژه های کارافرینی نیاز به تامین بودجه از منابع دیگری وجود دارد.

اگر شما هم جزو جوانانی هستید که واجد شرایط دریافت وام اشتغال زایی نیستید یا مبلغ این وام برای کاری که قصد شروع آن را دارید کافی نیست، نگران نباشید. در این مقاله علاوه بر معرفی وام مشاغل، یک راه حل کاملا کاربردی را به شما معرفی می کنیم که می توانید بدون هیچ دردسری پول نقد کافی برای شروع کار خود تهیه کنید.

 

وام مشاغل چیست؟

وام اشتغال زایی تسهیلاتی است که دولت در راستای حمایت از جوانان و بخصوص اقشار آسیب پذیر و کارآفرین پرداخت می‌ کند. این وام طرحی برای حمایت از کسب و کارهای داخلی از جمله کسب و کارهای خانگی و کارهای با قابلیت اشتغال زایی انبوه است و مناسب برای کسانی است که قصد دارند کسب و کار جدیدی راه‌اندازی کنند. این وام دارای دو نوع طرح اشتغال روستایی و وام خود اشتغالی برای مشاغل خانگی است.

اما اگر واجد شرایط دریافت این وام نباشید، چه راه حلی برای تان وجود دارد؟ بهترین راهکاری که در این شرایط بد اقتصادی می تواند به شما کمک کند، وام طلا است. در ادامه مقاله بیشتر درباره وام طلا که می تواند به عنوان سرمایه اشتغال زایی مورد استفاده قرار گیرد، توضیح می دهیم.

 

مزایای پرداخت سرمایه به دارندگان طلا نسبت به وام مشاغل بانکی

اگر برای دریافت وام اشتغال زایی به بانک ها مراجعه کرده باشید حتما متوجه شدید که جهت دریافت این وام شما عزیزان نیاز به ارائه مدارک هویتی مانند کارت ملی شناسنامه و کارت پایان خدمت دارید و به آقایان مجردی  که بنا به هر دلیلی کارت پایان خدمت ندارند، این وام، تعلق نمی‌ گیرد.

علاوه بر این، وام مشاغل بانکی، متعلق به آقایان است پس اگر خانمی قصد ایجاد شغل جدیدی را داشته باشد، امکان دریافت آن را از بانک ها ندارد. یکی از مهمترین مزایای دریافت وام طلا این است که هر فردی که مقداری طلا داشته باشد (و معمولا خانم ها بیشتر آقایان واجد این شرایط هستند!) می‌ تواند این وام را از طریق مجموعه ما دریافت کند.

تمام دختران و پسران جوان می توانند با ضمانت گذاشتن طلاهای خود نزد مجموعه معتبر افسون گلد، وام مشاغل طلا دریافت کرده و کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

به جز این، دریافت وام طلا نسبت به وام مشاغل بانکی شرایط بسیار راحت تری دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

عدم نیاز به اثبات محل سکونت

  • مدرک دیگری که برای دریافت وام مشاغل از بانک ها به آن نیاز دارید مربوط به اثبات محل سکونت است یعنی فرد متقاضی باید با ارائه سند ملک یا اجاره نامه ثابت کند که در منطقه‌ای که برای دریافت وام ثبت نام کرده است، زندگی می‌ کند حال اگر یکی از شما عزیزان این شرط را نداشته باشید می‌ توانید برای دریافت وام مشاغل با ضمانت طلا، به موسسه ما مراجعه کنید و بدون محدودیت آن را دریافت کنید.

عدم نیاز به ارائه فیش حقوقی یا ضامن

  • عدم دریافت حقوق ماهانه و نداشتن بیمه اشتغال از دیگر شروط دریافت وام اشتغال در بانک‌ ها است یعنی فرد درخواست دهنده وام در جایی مشغول به کار نباشد این در صورتی است که جهت دریافت وام طلا از افسون گلد شما می‌ توانید هم بیمه داشته باشید و هم شغل و هم این وام را دریافت کنید.

از طرف دیگر، داشتن گواهی دوره‌ های مهارت آموزی، جواز کسب از نهاد های مربوطه و مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس جهت دریافت مبلغ بیشتر وام اشتغال از دیگر شرایط دریافت وام از بانک ها است این در صورتی است که افراد بی سواد و بدون مهارت خاص می توانند وام  اشتغال خود را از طریق ضامن گذاشتن طلا های خود در موسسه ما دریافت کنند.

عدم نیاز به ارائه چک یا سفته برای دریافت وام طلا

  • پس از تکمیل پرونده جهت دریافت وام مشاغل شما نیاز به چک یا سفته دارید که مبلغ آن به میزان وام بستگی دارد و نیز باید ضامن کارمند داشته باشید تا این وام به شما تعلق گیرد این در صورتی است که شما بدون نیاز به هرگونه چک یا سفته و ضامن می توانید وام طلا را از موسسه ما دریافت کنید.

پرداخت فوری وام مشاغل با ضمانت گذاشتن طلا

  • تفاوت دیگر دریافت وام مشاغل از بانک‌ ها و دریافت وام طلا از موسسه افسون گلد در این است که جهت دریافت تسهیلات اشتغال زایی شما باید مدت زیادی صبر کنید تا مبلغ آن، به حسابتان واریز شود در صورتی که پس از مراجعه به افسون گلد شما بلافاصله وام خود را دریافت خواهید کرد.

عدم نیاز به سپرده گذاری یا گردش حساب

  • دیگر شرط دریافت وام مشاغل از بانک‌ها ارائه پرینت گردش حساب بانکی سه ماهه آخر حساب است در صورتی که اگر بخواهید وام طلا دریافت کنید شما نیاز به هیچ گونه سپرده  قبلی نخواهید داشت.

پرداخت وام به دارندگان طلا بدون هیچ شرطی

  • نداشتن هرگونه سابقه چک برگشتی یا اقساط معوقه سیستم بانکی از دیگر شرایط دریافت وام اشتغال در بانک‌ ها است در صورتی که اگر شما بخواهید این وام را از طریق ضمانت گذاشتن طلاهای خود در موسسه ما دریافت کنید چنین شرطی برای شما وجود نخواهد داشت.

 

جمع‌بندی

دریافت وام مشاغل از بانک ها دارای محدودیت است و به کسانی مانند ساکنین مناطق محروم، زنان سرپرست خانوار، فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد و سراسری مراکز آموزش عالی، افرادی که فاقد شغل و بیمه هستند، برندگان مسابقات کشوری و به طور کلی افرادی که شغل و بیمه ندارند، تعلق می گیرد. اگر واجد این شرایط نیستید می توانید به شعبه افسون گلد مراجعه کنید و با ضمانت گذاشتن طلا، معادل نرخ روز پول نقد دریافت کرده و برای شروع کارتان سرمایه گذاری کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *