وام طلای افسون در مشهد

وام طلای افسون در مشهد

وام طلای افسون در مشهد یکی از وام های بسیار آسان و بدون دردسر است و افرادی که به دنبال دریافت وام فوری هستند حتما انواع وام بانک ها و وام طلای افسون در مشهد را مورد بررسی قرار دهند.

تمامی افراد می دانند که برای دریافت تسهیلات بانکی باید مدت زیادی را منتظر بمانند و شرایط و مراحل دریافت وام تقریبا سخت است.

هر بانک و موسسه با توجه به بودجه ای که در اختیار دارد مبلغی را به عنوان تسهیلات به مشتریان خود می دهد.

بانک ملی با زیر مجموعه بانک کارگشای در ازای دریافت 75 گرم طلا چیزی حدود 25 میلیون تومان وام به متقاضیان می دهد که این وام چیز چندان چشمگیری نمی باشد. در صورتی که طلای افسون گلد به اندازه ارزش طلای شما   به همراه قرار داد رسمی و قانونی به متقاضیان وام ارائه می دهد.

در ادامه این مقاله می خواهیم توضیحات بیشتری در مورد وام طلای افسون در مشهد را در اختیار شما قرار دهیم.

 

وام طلای بانک ملی در مشهد چگونه است؟ 

بانک ملی دو روش برای ارائه وام طلا به متقاضیان در نظر گرفته است که یکی از آن ها وام قرض الحسنه و دیگری وام جعاله می باشد.

که از طریق وام قرض الحسنه می توانید با ارائه 25 گرم چیزی حدود 5 میلیون تومان وام دریافت نماید سود این وام 4 درصد و بازپرداخت آن هم یک ساله می باشد.

با وام طلای جعاله با ضمانت 50 گرم طلا می توانید 20 میلیون وام دریافت کنید که این نوع وام دارای سود بیشتری حدود 23 درصد و بازپرداخت وام جعاله یک ساله است.

بانک کارگشای که زیرمجموعه بانک ملی است همان شرایط بانک ملی را دارد این دو بانک تنها در ازای ضمانت طلا های شما وام با سپرده طلا ارائه می دهند و با ضمانت سکه هیچ مبلغی دریافت نمی کنید.

وام طلای بانک ملی به معنای تسهیلات برای خرید طلا نیست و به معنای این است که شما در ازای ضمانت طلا های خود می توانید مبلغی را به عنوان تسهیلات وام طلا دریافت کنید.

این وام در میان مردم دارای طرفداران زیادی است و یکی از دلایل محبوبیت این وام عدم نیاز به ضامن است

برای برخی از افراد گرفتن وام فوری و بدون ضامن برای خیلی از مردم یک رویا باشد ولی این امکان وجود دارد که شما می توانید با ضمانت طلا های خود این وام را دریافت کنید.

 

 چه کسانی می توانند وام طلا دریافت کنند؟

  • افرادی که فاقد ضامن معتبر برای دریافت سایر وام ها از بانک هستند.
  • افرادی که قصد فروش طلا های خود را ندارند ولی به وام نیاز دارند.
  • کسانی که دارای یک سری شرایط خاص هستند و به وام فوری نیاز دارند.
  • کسانی که نمی توانند چک و سفته به منظور ضمانت بانکی ارائه کنند.

 

وام طلای افسون در مشهد

برخلاف بانک ها که مقدار بسیار پایینی وام با ضمانت طلا به متقاضیان ارائه می دهد مجموعه افسون گلد شرایطی به وجود آورده است که در ازای دریافت طلا های شما به عنوان ضمانت به اندازه ی ارزش آن ها تسهیلات فوری ارائه می دهد.

این وام بدون ضامن و فوری است و دارای سختگیری ها و محدودیت های بانک ها نمی باشد.

شما با این وام می توانید در کمتر از یک ساعت وام طلا با ضمانت طلا دریافت کنید. افرادی که نیاز فوری به مبلغی داشته و وقت کافی ندارند می توانند به مجموعه ما مراجعه نماید.

افرادی که مقداری طلا در منزل دارند و از آن ها استفاده نمی کنند می توانند به جای فروش آن ها از وام طلای افسون استفاده کنند.

در چند سال گذشته طلا به صورت چشمگیری افزایش پیدا کرده است و روزانه قیمت آن در حال افزایش است. به همین دلیل افرادی که طلای خود را به هر دلیلی می فروشند ممکن است بعد از افزایش قیمت طلا پشیمان شوند.

افراد در برخی از موقعیت ها ناچارا برای تامین مبلغی در زمان کم مجبور به فروش طلا های خود می شوند. استفاده از وام طلا برای این افراد بسیار مفید و کاربردی است. دریافت وام به اندازه ارزش طلای شما می تواند علاوه بر حفظ طلای شما نیاز مالی تان را هم برطرف کند.

در این وام نیازی نیست که شما دارای اعتبار حساب یا سپرده گذاری باشید و این از ویژگی های بارز این وام  محسوب می شود.

برای دریافت تسهیلات قرارداد قانونی رد و بدل می شود.

بعد از انجام مراحل در همان لحظه مبلغ تسهیلات به حسابتان واریز می شود.

شما طلا را به عنوان ضمانت قرار می دهید و شما یک قرارداد رسمی دریافت می کنید تا از پرداخت آن ها مطمئن شوید و با خیال راحت طلا های خود را نزد بانک و  طلای ما امانت بگذارید.

مزایای دریافت وام طلا

  • پرداخت سریع و آسان این وام حتی در کمتر از یک روز
  • ایمنی کامل طلا در محل امنی مانند بانک
  • عدم نیاز به در انتظار ماندن برای دریافت این وام
  • بدون نیاز به ارائه ضامن قادر به دریافت این وام خواهید بود.
  • مدت زمان باز پرداخت این وام طولانی است و می توانید ماهانه بخش کمی از این وام را پرداخت کنید.
  • پرداخت وام با کمترین میزان کارمزد نسبت به وام های ارائه شده بانکی

 

جمع بندی

در این مقاله از سایت افسون گلد سعی کردیم توضیحات مفیدی در مورد این وام در اختیار شما قرار دهیم.

شما می توانید با همراه داشتن مدارک و طلا های خود به مجموعه ی ما مراجعه کنید و وام طلا دریافت کنید و مشکل مالی خود را برطرف کنید.  شهرستانی های که قصد دریافت این وام را دارند با مراجعه به شعبه ما در تهران می توانند در کمترین زمان وام مورد نیاز خود را دریافت نمایند همچنین 50 درصد حق کمیسیون را هم تخفیف بگیرند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *