وام طلای افسون

وام طلای افسون در قم

امروزه اکثر افراد به دنبال دریافت وام فوری هستند چون یک راه بسیار عالی برای حل مشکلات مالی است تا افراد بتوانند مشکلات مالی خود را برطرف کنند. در حال حاضر بانک های زیادی به شما امکان دریافت وام با ضمانت طلا را نمیدهند. مثلا امکان دریافت وام طلای بانک کشاورزی وجود ندارد. البته بانک کشاورزی یک سری وام های دیگر به متقاضیان پرداخت می کند. اما در صورتیکه بخواهید وام طلا در قم بگیرید باید به موسساتی مانند افسون گلد مراجعه کنید.

از آنجاییکه افراد زیادی به دنبال دریافت وام و تسهیلات بانکی هستند و وام یک روش عالی برای حل مشکلات مالی است، در این مقاله روش های دریافت وام بانک کشاورزی و همچنین شرایط پرداخت وام به دارندگان طلا را بررسی می کنیم.

وام طلا از طرح‌ های تسهیلاتی بانک‌ها است  که امروزه طرفداران خاص خود را دارد این وام به دلیل بدون ضامن و فوری بودن از سری وام‌هایی است که متقاضیان بسیاری دارد.

در این مقاله از سایت افسون گلد قصد داریم توضیحاتی در مورد وام  طلای افسون در قم در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تسهیلات  بانک کشاورزی بگیریم یا وام طلای افسون در قم؟

همانطور که گفته شد بانک کشاورزی. امکان پرداخت وام طلا به مشتریان را ندارد و یک سری وام های دیگر به متقاضیان ارائه می دهد که این وام ها شامل:

  • پرداخت وام به کارمندان شاغل و مستمری بگیران،  بازنشستگان و…  با ارائه فیش کسر از حقوق تا 50 میلیون تومان می باشد.
  • پرداخت وام به کارمندان بخش خصوصی که حقوق آن ها از طریق بانک کشاورزی پرداخت می شود و نیاز به فیش کسر حقوق دارد و سقف پرداخت این وام 50 میلیون تومان است.

هر بانک برای ارائه وام به متقاضیان خود یک سری شرایط مختلف در نظر گرفته است. برخی از از بانک ها هستند که وام ازدواج ارائه میدهند برخی دیگر وام فوری دارند برخی دیگر وام کالا که با فاکتور خرید کالا است ارائه می‌کند ولی تمامی این وام‌ها دارای چند شرط کلی هستند که از مهمترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

داشتن ضامن رسمی 

شما باید یک کارمند رسمی دولت به بانک معرفی کنید که ضمانت کند که شما هر ماه قسط وام را پرداخت می‌ کنیم این شخص باید یک فیش کسر حقوق به بانک ارائه دهد تا در صورتی که شما اقساط خود را پرداخت نکنید از حقوق آن فرد کسر شود

سپرده گذاری

از دیگر شروط دریافت وام سپرده گذاری است یعنی شما باید مبلغی را به عنوان سپرده در بانک بگذارید تا با توجه به آن مبلغ وامی به شما تعلق بگیرد.

با توجه به شروط گفته شده برخی از افراد توانایی این شروط را ندارد و نیاز به وام فوری دارند که در چنین مواردی می‌تواند از وام طلا موسسه افسون گلد استفاده کند.

وام طلا چیست و چگونه پرداخت می شود؟

در صورتی که به وام فوری نیاز دارید و می‌خواهید یک وام بدون ضامن دریافت کنید میتوانید طلا های خود را نزد بانک و یا موسسات خصوصی گرو بگذارید و وام مورد نیاز خود را دریافت کنید.

وام طلا برای خرید طلا نیست بلکه شما میتوانید با ضمانت گذاشتن طلا های خود وام مورد نیاز خود را دریافت کنید. وام دارای شرایط سخت و پیچیده ای نیست و در کمتر از دو ساعت شما تمامی مراحل را انجام می‌دهید و وام خود را دریافت می‌کنید. شما می‌توانید این وام را از شرکت های خصوصی و بانک‌ها دریافت کنید بانک‌ها دارای امنیت بیشتری هستند ولی مبلغ پرداختی آن ها نسبت به شرکت‌ های خصوصی کمتر است.

بانک‌های زیادی این نوع وام را پرداخت نمی‌کنند مبالغی که برای این نوع وام در نظر گرفته‌ اند مبالغ پایینی است. نکته مثبتی که این وام‌ها دارند این است که نیازی به ضامن نیست شما با ضمانت طلاهای خود وام دریافت می‌کنید.

بانک ملی یکی از بانک‌هایی است که این نوع وام را به متقاضیان ارائه می‌دهد. ولی برای پرداخت آن نیاز نیست که شما هر ماه قسط پرداخت کنید بلکه باید مبلغ را به علاوه کارمزد آن بعد از یک سال یکجا پرداخت نمایید.

امروزه قیمت طلا بسیار بالا رفته افرادی که در شرایط مالی سختی هستند برای فروش طلاهای خود دو دل می‌شوند نمی‌دانند که فروش طلاها کار درستی است یا نه. آنها می‌توانند برای برطرف کردن مشکل خود به موسسه افسون گلد مراجعه نمایند و تا ۸۵ درصد از مبلغ طلا های خود را وام دریافت نماید.

کارمزد شرکت‌های خصوصی چیزی حدود ۲ الی سه و نیم درصد ماهانه است به متقاضیان این مبلغ کارمزد را به همراه قسط هر ماه پرداخت می‌کنند. بعد از پرداخت هر قسط می‌توانند مقداری از طلاهای خود را پس بگیرند.

مزایای دریافت وام طلا از موسسات خصوصی

یکی از مزایای اصلی دریافت وام طلا ن است که شما از مکان طلاهای خود مطمئن هستین و می‌دانید که در جای امنی نگهداری می‌شوند.

از دیگر مزایای این وام می‌توان به بدون ضامن بودن آن اشاره کرد

در این وام نیازی به ارائه ضامن و انجام مراحل اداری نمی‌باشد و شما در کمتر از یک ساعت می‌توانید وام مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

ارائه چک و سفته در این وام وجود ندارد.

 

چه کسانی می‌توانند وام طلای افسون در قم را دریافت کنند؟

  • افرادی که شرایط سپرده گذاری در بانک‌ها را ندارند.
  • افرادی که مقداری طلا دارند ولی قصد فروش طلا های خود را ندارند.
  • آنهایی که دسته چک ندارند.
  • کسانی که در مدت زمان کوتاه به وجه قابل توجهی نیاز دارند.
  • افرادی که ضامن کارمند و رسمی برای ضمانت ندارند.
  • کسانی که فرصت زیادی برای تامین وجه مورد نیاز خود ندارند و باید در کمترین زمان وجه مورد نظر را تهیه کنند.

جمع بندی

در این مقاله از سایت افسون گلد سعی کردیم توضیحات مفیدی در مورد وام طلای افسون در قم در اختیار شما قرار دهیم چنانچه به وام فوری بدون ضامن نیاز دارید می توانید به موسسه افسون گلد در تهران مراجعه کنید و در کمترین زمان وام مورد نیاز را دریافت کنید.  این موسسه برای متقاضیان شهرستانی خود حدود 50 درصد از کمیسیون را تخفیف می دهد. که یک فرصت بسیار عالی برای افرادی است که به وام فوری نیاز دارند

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *