وام طلای افسون در تهران

وام طلای افسون در تهران

وام طلای افسون در تهران، از سری وام های فوری است که در مدت زمان کوتاه می توانید دریافت کنید. این وام بدون ضامن می باشد و امروزه متقاضیان زیادی را جذب کرده است. این نوع از وام ها یک فرصت مناسب و عالی برای افرادی است که به پول نیاز دارند و قصد ندارند طلا های خود را به فروش برسانند. شرایط دریافت وام طلا بسیار آسان می باشد و شرایط سخت و پیچیده ای ندارد و شما تنها با گرو گذاشتن طلا های خود می توانید وام طلا بگیرید.

در ادامه این مقاله از سایت افسون گلد سعی داریم توضیحات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم.

چرا وام طلای افسون در تهران دریافت کنیم؟

وام طلا یکی از وام های است که هر متقاضی با توجه به نوساناتی که در بازار طلا به وجود آمده است امروز فروش سکه و طلا کار درست و سنجیده ای نیست و احتمال ضرر مالی بسیاری وجود دارد. و حتی  این امکان هم وجود دارد که شما در آینده حسرت این را بخورید که چرا طلا و سرمایه ی خود را فروخته اید. برخی از افراد در مواقع ضروری مجبور به فروش طلای خود می شوند که این کار درستی نیست و شما می توانید با امانت گذاشتن طلا های خود در نزد موسسات و بانک های معتبر وام طلا دریافت کنید.

امروزه افراد زیادی برای حل مشکل خود اقدام به فروش طلا های خود می کنند در صورتی که برخی از موسسات و بانک ها وام به دارندگان طلا می دهند با کار مزد بسیار کم که می تواند بسیار به صرفه باشد.

باید بدانید که طلا های را که می فروشید را دیگر نمی توانید با همان قیمت قبل خریداری کنید پس امانت گذاشتن آن ها و دریافت وام می تواند یک کار بسیار منصفانه باشد. چون با این کار مشکل شما در عوض پرداخت مقداری پول ماهانه حل می شود و طلا های شما هم حفظ می شوند.

کار مزد وام طلا بسیار پایین است و چیزی حدود 2.5 تا 3 درصد می باشد که در برابر وام بانک ها بسیار کار مزد پایینی است.

در این وام شما می توانید حدود 80 درصد از ارزش طلا های خود وام دریافت کنید.

مقایسه تسهیلات بانک کار گشایی و افسون گلد

وام طلای بانک کار گشایی یکی از روش های دریافت وام فوری است که در مدت زمان یک ساعت وام فوری به متقاضیان اعطا می کند. وام بانک کار گشایی دارای کارمزد 4 درصد است و حدود 7 درصد هم به وام تعلق می گیرد.

در بانک کارگشایی باید مبلغ کل وام به علاوه کارمزد آن را به صورت یکجا بعد از یکسال پرداخت کنید. توجه داشته باشید که در صورتی که در زمان سررسید وام حساب شما خالی باشد در ازای هر ماه تاخیر یک درصد جریمه دیرکرد به جمع پرداختی های شما اضافه خواهد شد.

برای دریافت وام کارگشایی شما باید دارای یک سری مدارک باشید که این مدارک شامل:

  • داشتن حساب سیبا بانک ملی
  • اصل شناسنامه و کارت ملی
  • ارائه فاکتورهای طلاهای که می خواهید امانت بگذارید
  • مقدار طلای که می خواهید به عنوان ضمانت نزد بانک قرار دهید.

این وام یکی از وام های است که هر متقاضی می تواند آن را دریافت نماید و نیازی به پرداخت ماهانه نمی باشد و شما باید سر سال کل مبلغ را به صورت یکجا پرداخت کنید. این بانک یکی از واحد های بانک ملی است که افراد برای دریافت وام طلا به این بانک مراجعه می کنند.

مزایای دریافت وام طلای افسون در تهران

از مهمترین مزایای دریافت وام طلای افزون در تهران می‌توان به این مورد اشاره کرد که شما طلای خود را به جای فروش نزد بانک امانت می‌گذارید و از امن بودن محل نگهداری آن اطمینان دارید.

یکی دیگر از مزایای دریافت این وام ین است که شما نیازی به ضمانت ندارید و طلاهایی که به امانت گذاشته‌ اید حکم ضمانت را دارد.

از دیگر مزایای این وام می توان به دسترسی آسان و فوری آن اشاره کرد. بسیاری از افراد برای افزایش سرمایه خود از این وام استفاده می کنند.

از دیگر مزایای این وام می توان به دریافت وام در همان زمان اشاره کرد که کل این فرآیند در مدت زمان کمی انجام می شود.

یکی دیگر از مزایای این وام این است که این وام آسان و بدون دردسر است و نیازی به ضامن و یا چک سفته نباشد چون طلای شما همان ضمانت است.

جمع بندی

بانک کار گشایی و وام طلای افسون در تهران از موسساتی است که وام طلا در اختیار متقاضیان این وام قرار می دهند. وام طلای افسون در تهران یکی از وام های فوری است که شما در ازای به امانت گذاشتن طلاهای خود وام دریافت می کنید. این وام را می توانید در تهران از موسسه افسون گلد دریافت کنید. این وام یکی از وام های بسیار ساده و آسان است و بهترین روش برای نقدینگی است و در این وام شما نیازی به ضامن چک و سفته ندارید. با دریافت این وام دیگر نیازی نیست که شما طلا های خود را به فروش برسانید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *