وام طلای افسون در شیراز

وام طلای افسون در شیراز

وام طلا یکی از ابزارهای مالی  بسیار مورد توجه است که به افراد این امکان را می دهد تا منابع مالی مورد نیاز و سرمایه گذاری ضروری را فراهم کنند. با توجه به اهمیت این وام ها برای عموم مردم وام طلای افسون در شیراز یکی از مسائل مورد بررسی و توجه مردم می باشد. شیراز یکی از شهر های تاریخی و فرهنگی ایران است. دریافت وام طلا در این شهر یک راهکار مالی موثر برای تامین نیازهای مختلف شما است. از این رو انتخاب یک موسسه عالی که بتواند نقدینگی مورد نیاز شما را تامین کند دارای اهمیت زیادی می باشد.

دریافت وام از بانک ها دارای یک سری مراحل است که گاهی از حوصله افراد خارج است و نمی توانند مراحل را به راحتی پشت سر بگذارند در صورتی که دریافت وام طلا این گونه نیست و شما در کمتر از یک ساعت می توانید این وام را دریافت کنید.

در ادامه این مقاله از سایت افسون گلد قصد داریم توضیحات بیشتری در مورد وام طلا و نحوه دریافت آن در اختیار شما قرار دهیم.

آیا امکان دریافت وام طلا از بانک مسکن در شیراز وجود دارد؟ 

بانک مسکن یکی از بانک های است که در تمامی کشور شعبه دارد این بانک دارای انواع تسهیلات با شرایط مختلف است. تسهیلات بانک ها یک کمک هزینه مالی برای افراد به حساب می آید تا کمک کند مشکلات افراد برطرف شود.

بانک مسکن برای خرید واحد مسکونی به زوجین وام های ارائه می کند. همچنین در برخی از موارد وام مستاجری برای افراد در نظر گرفته است که برای دریافت این وام باید در سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن زیر نظر وزارت راه و شهرسازی فعالیت دارند ثبت نام کنید. مقدار این وام با توجه به نقطه جغرافیایی متغیر است و دارای مراحلی است و برای دریافت آن نیاز به ضامن دارید که این کار را کمی پیچیده کرده است.

همچنین نرخ کارمزد این وام 23 درصد است و باز پرداخت آن 5 ساله می باشد. با این وجود دریافت این نوع وام کمی دشوار است و برای افرادی که به وام فوری نیاز دارند مناسب نمی باشد.

البته این بانک تسهیلات با ضمانت گذاشتن طلا ارائه نمی دهد بنابراین، برای دریافت این نوع تسهیلات بهتر است به موسسات دیگر مراجعه کنید.

 

وام طلای افسون در شیراز را چگونه دریافت کنیم؟ 

وام بانکی با ضمانت طلا یک نوع وام است که در آن افراد می توانند با ضمانت گذاشتن مقداری طلا به عنوان ضمانت وام مورد نیاز خود را دریافت نمایند و جزو وام های بدون ضمانت است که برای دریافت آن نیازی به گذراندن مراحل سخت و پیچیده نیست.

از آنجایی که طلا یک دارای ارزشمند و پایدار است بانک ها اینگونه وام ها را با نرخ پایین به متقاضیان ارائه می دهند. سرعت دریافت این وام بسیار بالا است و نیازی به گذراندن مراحل اداری و پیچیده و چک و سفته و ضامن نیست.

دریافت این وام به معنای این نیست که شما می توانید وام طلا برای خرید طلا دریافت کنید بلکه منظور این است که شما با امانت گذاشتن طلا های خود می توانید وام طلا دریافت نماید.

برای دریافت وام طلا یک سری مدارک مورد نیاز است که  شامل:

  • کارت ملی
  • شناسنامه
  • فاکتور طلا
  • مقدار طلای زینتی شما

تعداد بانک های که این وام را پرداخت می کنند بسیار اندک است. برخی از بانک ها مانند بانک ملی،  بانک کارگشایی و موسسات خصوصی این نوع وام را پرداخت می کنند. ولی مقدار وامی که این بانک ها ارائه می دهند بسیار پایین است و معمولا تسهیلات را به صورت ماهانه دریافت نمی کنند بلکه به صورت یکجا و بعد از گذشت یکسال با کارمزد آن دریافت می کنند.

مزایای دریافت وام طلای در شیراز

در ادامه این مقاله قصد داریم توضیحات بیشتری در مورد اهمیت و مزایای وام طلا در اختیار شما قرار می دهیم:

نرخ بهره مناسب

موسسات مالی معتبر نرخ بهره مناسبی برای وام طلا در نظر گرفته اند. کارمزد پایین این وام ها به افراد این اجازه را می دهد که با کمترین میزان بهره وام خود را دریافت کنند و مشکل خود را برطرف نمایند.

یک راه آسان و فوری برای تامین نیاز مالی

در این روش شما می توانید در کمترین زمان میزان نقدینگی خود را تامین کنید یعنی شما با امانت گذاشتن طلا های خود می توانید وام طلا دریافت کنید. انجام مراحل دریافت وام بسیار آسان و فوری است.

عدم نیاز به چک و سفته و ضمانت 

در این روش نیازی نیست که شما ضامن دارای چک و سفته به بانک معرفی کنید و تنها با امانت گذاشتن طلا های خود می توانید این وام را دریافت نماید در واقع ضامن شما همان طلا های شما است.

عدم نیاز به سپرده گذاری 

در وام طلا نیازی به سپرده گذاری نمی باشد و شما تنها با ارائه مقداری طلا به موسسه و یا بانک ها می توانید وام طلا دریافت کنید. با دریافت این وام دیگر نیاز نیست طلا های خود را بفروشید و بعد از پرداخت تسهیلات می توانید آن ها را پس بگیرید.

جمع بندی

در این مقاله از سایت افسون گلد سعی کردیم توضیحاتی مفید در مورد وام طلای در شیراز در اختیار شما قرار دهیم.  بانک های زیادی هستند که وام طلا ارائه می دهند ولی مبلغ وام آن ها بسیار پایین است.  با این وجود می توانید از موسسات خصوصی مانند افسون گلد در تهران وام طلا دریافت کنید. شهرستانی های عزیزی که قصد دریافت این نوع وام را از موسسه ما  دارند با مراجعه به شعب ما در تهران 50 درصد تخفیف حق کمیسیون دریافت می کنند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *